Premier League

Ole o sytuacji kadrowej przed meczem z Chelsea


Ole Gunnar Solskjaer przekazał, że nie wiadomo, czy Odion Ighalo zagra przeciwko Chelsea. Norweg potwierdził za to, że mimo powrotu do treningów Scotta McTominaya, Axela Tuanzebe i Tima Fosu-Mensaha, żaden z nich nie jest gotów do gry przeciwko The Blues.

– Nigdy nie powiedziałem, że Ighalo będzie gotów do gry w poniedziałek. On pojedzie z drużyną. Teraz przechodzi przez ten dwutygodniowy okres zapobiegawczy i potem zobaczymy czy będzie w składzie czy nie.

– Byliśmy w stałym kontakcie z Ighalo i oczywiście my zrealizowaliśmy swój program treningowy, a on swój. Nie było go z nami tylko z powodu tego, że opuścił Chiny. Myślę, że on czasami nie dowierza, że jest w swoim ulubionym klubie w wieku 30 lat. Osiągnął to i mamy nadzieję, że sprawi, że będziemy pod wrażeniem jego gry.

– W wyniku kontuzji Marcusa Rashforda, potrzebowaliśmy jeszcze jednego napastnika. Nadarzyła się okazja wypożyczenia Odiona, który jest najlepszym strzelcem ubiegłorocznego Pucharu Narodów Afryki. On nam pomoże, to wielki profesjonalista, dobry chłopak i da z siebie wszystko dla drużyny.

– Myślę, że żaden z piłkarzy wracających po kontuzjach nie jest gotów do gry przeciwko Chelsea. Scott, Axel i Tim nie trenowali zbyt długo. To dla nich zbyt wcześnie, by zagrać w tym meczu. Paul oczywiście też nie jest gotów.

Po zawieszeniu za czerwoną kartkę, do gry na mecz z Chelsea wraca Nemanja Matic. Nie odnotowano też żadnych nowych kontuzji w zespole.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X