Transfery

BVB oczekuje co najmniej 100 milionów za Sancho


Borussia Dortmund będzie latem żądała co najmniej 100 milionów funtów za Jadona Sancho. Zainteresowanie nim wyraża Manchester United i Chelsea – podaje Sky Sports.

Istnieje też klauzula pozwalająca Manchesterowi City na wyrównanie każdej oferty za Anglika złożonej przez inny klub, dlatego Dortmund musi poinformować City o jakiejkolwiek ofercie za Sancho, która wpłynie do niemieckiego klubu. Mówi się jednak, że Obywatele nie są zainteresowani sprowadzeniem swojego byłego zawodnika.

Reporter Sky in Germany, Jesco von Eichmann przekazał, że Anglik odejdzie latem z Signal Iduna Park i zainteresowany jest nim m.in. Manchester United:

– On odejdzie latem z Dortmundu, to jest pewne. Nie wiadomo jednak jaki klub wybierze. Manchester United jest jednym z klubów, które są nim zainteresowane. Michael Zorc, dyrektor Dortmundu powiedział w zeszłym tygodniu, że dotychczas nie wpłynęła żadna oferta za Sancho. Dziś zapytałem go ponownie, to tylko się uśmiechnął.

– Oferty za Sancho wpłyną w przyszłości. On jest coraz lepszy. Był bardzo zmęczony pod koniec pierwszej części sezonu, ale teraz jest w formie i gra bardzo dobrze. Poprawił też swoje zachowanie.

– Miał trochę problemów z pojawianiem się w klubie na czas, zdażało mu się trochę spóźniać każdego dnia. Zmienił to i teraz jest bardzo dobrze. Ciężko trenuje i Lucien Favre jest z niego teraz zadowolony. Myślę, że on myślał o czymś innym podczas przerwy zimowej, ale teraz pracuje jak profesjonalista.

Sky Sports zapytało Manchester United o ich stanowisko w sprawie Sancho i czeka na odpowiedź z klubu.

 

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X