Wypowiedzi

Hasselbaink i Gudjohnsen zszokowani wypożyczeniem Ighalo


Jimmy Floyd Hasselbaink uważa, że Odion Ighalo musi mieć największe szczęście w piłce po tym jak został wypożyczony do Manchesteru United.

– On musi mieć największe szczęście! Odejść do Chin, być poza Europą 2,5 roku od czasu gry w Watfordzie i potem zostać wypożyczonym do United. Wow. To się nie zdarza! To wiele mówi o tym jak daleko United jest od Liverpoolu, Manchesteru City czy nawet Chelsea. Oni mają przed sobą wielką robotę do wykonania. On dostanie szansę i bez wątpienia będzie miał trochę minut na boisku, zobaczymy czy da sobie radę.

Holender uważa, że United powinno celować w lepszej klasy napastnika, jak choćby Danny Ings czy Raul Jimenez.

– Oni od dawna wiedzieli, że potrzebują nowego napastnika. Nie wiem ile oni mają, ale to jest Manchester United. Dlaczego gdy potrzebujesz goli, nie zapłacisz na przykład za Danny’ego Ingsa, który gra obecnie bardzo dobrze, czy za Jimeneza z Wolves, wydajcie pieniądze na nich.

Także Eidur Gudjohnsen był mocno zaskoczony wypożyczenie Ighalo i stwierdził, że żaden czołowy napastnik nie będzie chciał przejść do United.

– Jeśli chodzi o wypożyczenie Ighalo, nie sądzę by najlepsi napastnicy byli dostępni. Wątpię by najlepsi napastnicy byli obecnie chętni do dołączenia do United.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X