Wypowiedzi

Solskjaer po meczu z Wolves


Ole Gunnar Solskjaer po starciu z Wolves przekazał, że spodziewał się właśnie takiego meczu, jaki oglądaliśmy. Norweg stwierdził też, że jego drużyna jest przemęczona i przyda się przerwa. Oto co jeszcze powiedział Ole po zakończeniu spotkania.

– To był taki mecz jak można było tego się spodziewać. Dominowaliśmy, utrzymywaliśmy się przy piłce, a oni stwarzali nam problemy po kontratakach i stałych fragmentach gry.

– Graliśmy z Wolves już 3 razy i oni nie zdobyli jeszcze gola. Ciężko się gra przeciwko nim, są dobrze zorganizowani. Dużo podawaliśmy. W pierwszej części brakowało nam szybszego poruszania się, w drugiej było dużo lepiej.

– Rozegraliśmy w ostatnich kilku miesiącach wiele meczów, piłkarze są przemęczeni, poziom energii spadł i potrzebują przerwy.

– Bruno będzie topowym piłkarzem. Dajcie mu czas i będzie on bardzo dobrym wzmocnieniem naszego składu. Ustawiliśmy Bruno głębiej, by był przy piłce i myślę, że on i Fred dobrze sobie poradzili. Sposób bycia Bruno, uśmiech, wszystko związane z nim jest sporym zastrzykiem pozytywnej energii dla wszystkich. To dobry chłopak, wielki profesjonalista i zwycięzca. Dziś zobaczyliśmy zalążek jego charakteru, a będziemy tego oglądać jeszcze dużo więcej.

– Odion Ighalo jest w drodze. Damy mu czas na adaptację. To silny napastnik i dobry strzelec, który wiele nam da. To że jest czołowym strzelcem w Pucharze Narodów Afryki wiele mówi o jakości, jaką może wnieść.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X