Wypowiedzi

Solskjaer o potencjalnym transferze napastnika


Jak podaje Sky Sports, Manchester United cały czas liczy na sprowadzenie napastnika. Trwają rozmowy z zawodnikiem Bournemouth, Joshu’ą Kingiem. Ole Gunnar Solskjaer nie jest jednak pewny kolejnego transferu.

United desperacko potrzebuje napastnika, po tym jak poważnego urazu doznał Marcus Rashford. Aktualnie, najpoważniejszym kandydatem wydaje się być Joshua King z Bournemouth, który grał w rezerwach United, gdzie trenował go właśnie Solskjaer, ale nigdy nie udało mu się przebić do pierwszego składu.

Ole, zapytany o transfer napastnika “last minute”, odpowiada:

– Nie spodziewam się żadnych dodatkowych transferów, ale często jest tak, że to co mówimy, nie pokrywa się z rzeczywistością. Nie chcę być częścią spekulacji, nie chcę ich tworzyć. To jest ostatni dzień okienka, kumulacja plotek i spekulacji, Nie spodziewam się kolejnych transferów, co nie oznacza, że one się nie wydarzą. Po prostu musimy zachować spokój i podejmować dobre i racjonalne decyzje. Wiem jak działają spekulacje.

Norweg odniósł się również do swojej niedawnej wypowiedzi, kiedy to stwierdził, że potrzebuje napastnika, który jest gotowy połamać sobie nos, byleby strzelić bramkę.

– Może i potrzebujemy nowego napastnika, a może i nie, może Mason Greenwood i Tony Martial spróbują połamać sobie nosy? 

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X