FA Cup

Sytuacja kadrowa przed powtórzonym meczem z Wilkami


Eric Bailly jest coraz bliższy powrotu do zdrowia, tymczasem kadra United na spotkanie FA Cup przeciwko Wolves powinna wyglądać podobnie do tej z weekendu.

Bailly wrócił na boisko wraz z Timem Fosu-Mensahem w piątkowym spotkaniu drużyny U23 i będzie kontynuował swoją drogę powrotu do pełnej sprawności w dzisiejszym meczu za zamkniętymi drzwiami przeciwko młodzikom z Sheffield Wednesday.

– Prawdopodobnie będziemy mieć podobny skład do tego z weekendu przeciwko Norwich. Eric gra dzisiaj za zamkniętymi drzwiami, jest bardzo bliski powrotu do pełnej sprawności, ale wciąż jest kilka dni za wcześnie – powiedział Ole.

Ashley Young opuści to spotkanie. Występ Luke’a Shawa też stoi pod znakiem zapytania po tym, jak miał problemy ze ścięgnem podkolanowym podczas rozgrzewki w weekend. Wciąż nie wiadomo, czy zdrowy jest już Jesse Lingard, który z powodu choroby opuścił mecz z Kanarkami.

Menadżer Czerwonych Diabłów musi też podjąć decyzję, czy dać odpocząć Marcusowi Rashfordowi, czy z pełnym składem walczyć o awans do kolejnej rundy.

Paul Pogba, Scott McTominay i Marcos Rojo są nadal kontuzjowani.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X