Wypowiedzi

Shearer ostrzega Maddisona przed transferem do United


Jednym z zawodników, którego łączy się z przejściem do Manchesteru United w tym okienku, jest James Maddison, utalentowany angielski pomocnik Leicester City. Jednak taki transfer zdecydowanie odradza mu legendarny Alan Shearer.

Za nami prawie dwa tygodnie okienka transferowego. Manchester United nadal nikogo nie sprowadził, ale media silnie łączą z klubem z Old Trafford dwóch zawodników. Bruno Fernandesa oraz właśnie Jamesa Maddisona.

W poprzednim okienku transferowym, United wykupił z Leicester Harry’ego Maguire’a, który na razie zamienił klub niemal pewny miejsca w pierwszej czwórce, na klub, który na ten moment odrabia straty do TOP4. Teraz na taki sam ruch namawiany jest James Maddison, czego totalnie nie rozumie Alan Shearer.

– Rozumiem, czemu Manchester United chce sprowadzić Maddisona, bo to bardzo dobry piłkarz. Nie rozumiem jednak czemu Maddison miałby chcieć zmieniać klub. Wszystko mu się układa, drużyna gra dobrze i punktuje, ma duże szanse na podium. Leicester się to po prostu nie opłaca i samemu Maddisonowi również. Manchester United jest daleko od pierwszej czwórki. To oczywiste, że jest większym klubem niż Leicester, ale na ten moment, odradzam mu transfer – powiedział Shearer.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X