Transfery

Dias: United bliski pozyskania Bruno


Manchester United jest bliski porozumienia ze Sportingiem Lizbona w kwestii transferu Bruno Fernandesa – donosi czołowy portugalski dziennikarz Filipe Dias.

25-latek był celem transferowym United i Tottenhamu latem, ostatecznie piłkarz został jednak w swoim klubie. Jak przekazał Dias, Sporting będzie musiał sprzedać Bruno z powodu pogłębiających się problemów finansowych.

– United tym razem jest blisko Bruno Fernandesa. Rozmowy trwają i wszystko może zostać sfinalizowane w ciągu najbliższych dni, a nawet godzin, bo Sporting bardzo potrzebuje pieniędzy.

– Sytuacja się zmieniła od ubiegłego lata. Nie zaakceptowali oferty Tottenhamu wartej 70 milionów euro, ale wtedy miało to być 40 milionów euro z góry i potem kolejne 30 milionów.

– Teraz Sporting zaakceptuje ofertę w wysokości 70 milionów euro, ale płatne w ratach. United jest klubem, który Bruno Fernandes na prawdę lubi w Anglii i klubem, w którym na prawdę chce grać. Rozmowy nasiliły się kilku ostatnich dniach, więc oczekujemy, że finalizacja jest bliska – powiedział Dias.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X