Wypowiedzi

Solskjaer po meczu z Wolverhampton


Oto co miał do powiedzenia menedżer Czerwonych Diabłów po dzisiejszym, bezbramkowym remisie w FA Cup.

O występie Romero:

Rywale mieli swoje okazje, Romero zagrał fantastyczne spotkanie, mieliśmy szczęście, że rywal zdobył bramkę ręką. Sergio kiedy gra, nigdy nie zawodzi. Taki rezerwowy to skarb, zachowuje mnóstwo czystych kont. To niesamowity człowiek i profesjonalista. Cały czas naciska De Geę, dając z siebie wszystko na treningach.

O wyniku i grze:

Graliśmy z dobrym zespołem, bardzo mocnym i silnym psychicznie. Graliśmy dobrze w 1 połowie, dominowaliśmy w posiadaniu piłki, ale w drugiej połowie, gospodarze przejęli inicjatywę. Wydaje mi się, że remis jest sprawiedliwy. 

O opiniach na temat jego zachowania i atmosfery w drużynie:

Nie trzeba wszystkiego pokazywać, nie muszę na siłę pokazywać, że jestem zły, robić teatrzyk. Wiem kiedy krzyknąć, kiedy poklepać po plecach. Ale to są rzeczy, które robię za zamkniętymi drzwiami szatni i nie muszę o nich rozmawiać. Bardzo dużo ludzi wypowiada się o naszej szatni, nie wiedząc o niej nic. 

O plotkach łączących Raula Jimeneza z United:

Takich plotek jest w ostatnim czasie dużo, w końcu mamy okienko transferowe. Dziś zagrał bardzo dobrze, to świetny piłkarz. Nie zamierzam komentować plotek transferowych.

O odejściu Paula Pogby:

Powtarzam po raz kolejny, Paul nigdzie się w tym okienku nie rusza. Nie ma takiego tematu. 

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X