Mecze

Bezbarwny i bezbramkowy remis na Molineux Stadium w trzeciej rundzie FA Cup

Manchester United zremisował bezbramkowo z Wolverhampton na wyjeździe w meczu 1/32 finału FA Cup. W tym wypadku, czeka nas powtórka, tym razem na Old Trafford.

7′ Mata znajduje Greenwooda w polu karnym, ten uderza z lewej nogi, ale bardzo mocno i niecelnie.

12′ Wrzutka z rzutu rożnego Wolves, było groźnie bo blisko gola samobójczego był Lindelof, a po ponownym rzucie rożnym, piłka spada na nogę Docherty, ten strzela z 5 metrów, ale Romero fantastycznie broni!

17′ Długa piłka do Vinagre, który z ostrego kąta strzela, ale bardzo lekko i Romero łapie spokojnie.

26′ Ładnie skonstruowana akcja United, zakończona nieudanym strzałem Pereiry.

29′ James znajduje się w dobrej sytuacji na 20 metrze, ale uderza słabo i za wysoko.

35′ Neves uderza z dystansu, ale za mocno i przenosi piłkę nad poprzeczką. Dużo prób z dystansu w tym spotkaniu.

37′ Mata świetnie znajduje podaniem Jamesa w polu karnym, ale Walijczyk nie pocelował w bramke.

51′ Neto schodzi na lewą nogę, próbuje uderzenia, ale świetnie odbija Romero!

59′  Jak niewiele zabrakło! Fantastyczny strzał z rzutu wolnego Juana Maty i naprawdę niewiele zabrakło, żeby Ruddy został zaskoczony.

70′ Rashford mógł mieć wejście smoka! Wyszedł na czystą pozycję, ale za długo poprawiał sobie piłkę i został przyblokowany, piłka spada na poprzeczkę!

77′ Doherty trafia do siatki, ale przy strzale pomagał sobie ręką, więc sędzia słusznie tego gola nie uznaje.

90+4′ Dalot mógł zamknąć stały fragment ale posłał piłkę w trybuny.

WOLVERHAMPTON 0:0 MANCHESTER UNITED

Wolves: Ruddy, Dendoncker, Coady, Kilman, Doherty, Vinagre, Saiss (72′ Moutinho), Neves, Adama, Ashley-Seal (46′ Jimenez), Neto
Man Utd:  Romero, Young, Lindelof, Maguire, Williams, Andreas, Matic, Chong (82′ Dalot), Mata (70′ Fred), James (70′ Rashford), Greenwood