Oto co miał do powiedzenia trener Manchesteru United po dzisiejszej wygranej:

O rasistowskich gestach kibica City:

Widziałem gesty tego człowieka na nagraniu. To nie do zaakceptowania. Ten mężczyzna musi czuć niewyobrażalny wstyd. Mam nadzieję, że nie wpuszczą go już na żaden stadion. To jest po prostu rasizm. Walczymy z nim codziennie, a takie incydenty dalej się zdarzają. Trzeba się temu zdecydowanie przeciwstawić.

O występie swojej drużyny:

Fantastycznie, byliśmy niewiarygodni w pierwszej połowie. Wiedzieliśmy, że możemy ich zaskoczyć szybkimi wyjściami i tak naprawdę mogliśmy do przerwy schodzić z 3,4 czy nawet 5 golami zdobytymi. Cała drużyna zaprezentowała się dziś wspaniale, każdy trafił z formą, nie było słabych punktów. Spisaliśmy się jako drużyna i indywidualnie, każdy z moich zawodników grał na świetnego adwersarza. Tak się wygrywa mecze. Aaron dziś był fenomenalny, jak zwykle zresztą. David De Gea pokazał dziś, że jest najlepszym bramkarzem na świecie. Cieszę się, że wraca do swojej najlepszej dyspozycji.

O stylu gry:

Nie uważam, że graliśmy dziś tylko długimi piłkami, to było celowe i szybkie przenoszenie ciężaru gry, którym  wygraliśmy zasłużenie ten mecz. Na pewno zapamiętamy ten wieczór na długo, byliśmy niesamowicie groźni z piłką przy nodze, kiedy już wychodziliśmy z kontrą to za każdym razem stwarzaliśmy zagrożenie. Jesteśmy dumni z faktu, że tak zagraliśmy z jednym z najlepszych zespołów na świecie.

O wygranej:

Teraz ważna jest pokora. Pokazaliśmy charakter Manchesteru United, wygraliśmy ten mecz ciężką pracą i walką. Pierwsze 30 minut było zjawiskowe. Wielu w nas wątpiło, wielu zapowiadało naszą sromotną porażkę, a my dziś dostaliśmy nagrodę za całą pracę jaką wykonaliśmy przed tym meczem. Mam nadzieję, że teraz więcej osób będzie w nas wierzyć.