Wypowiedzi

Solskjaer o rasizmie we Włoszech i ewentualnym powrocie Smallinga


Wczoraj w mediach głośno było o rasizmie we Włoszech, który był skierowany w stronę Chrisa Smallinga i Romelu Lukaku. Temat ten został też poruszony na dzisiejszej konferencji prasowej Ole Gunnara Solskjaera.

Zapytany co zrobił odnośnie ostatniej sytuacji z rasistowską pierwszą stroną gazety we Włoszech, Ole odpowiedział:

– Po pierwsze, gdy spojrzysz na tę gazetę, powiesz, wow, czy to możliwe? To najgorsza pierwsza strona gazety jaką kiedykolwiek widziałem. Byliśmy w kontakcie z Chrisem, więc on wie, że będziemy go wspierać, tak samo jak Romelu. Nie pracuję w Waszym biznesie, ale to niewiarygodne, przynajmniej dobrze, że nie oglądamy tego tutaj. To musi być piętnowane.

– Chris był fantastyczny, ale wiemy, że czasami gdy zmieniasz środowisko, to może zadziałać w obie strony, Chris jednak świetnie radzi sobie z takimi wyzwaniami, cieszy się życiem tam, to nowe doświadczenie. On mógłby tu być nie grając regularnie, dlatego cieszę się z jego powodu, bo możemy zobaczyć, że jest topowym piłkarzem.

Na pytanie czy Smalling wróci na Old Trafford, menadżer dodał:

– Tak

10
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
1 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Komentujących
Jakubek_ManUtdJawnuta Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Włochy to jednak stan umysłu a z Rosjan się śmieją.

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Oj uwierz mi w Rosji to jest dopiero stan umyslu we Włoszech jedynie debilizm na tle rasistowskim… W Rosji to we wszystkim dosłownie.

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Nie wypowiadam się na ten temat bo w Rosji nie byłem.Widziałem tylko film dzieci z leningradzkiego więc nie będę się tylko na podstawie jednego filmu wypowiadał.Poza tym rasizm nie bierze się z niczego(z powietrza).Tak samo nie wypowiadam się o Korei Północnej że jedzą trawę.

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Też nie byłem w Rosji ale kolega co nieco opowiadał. Tak tylko we Włoszech rasizm to chleb powszedni nigdzie indziej chyba tak nie ma..

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Jak zobaczę na własne oczy to wtedy się wypowiem :D.We Francji też jest rasizm bo dużo ludzi jest z Afryki.Przecież w wyborach prezydenckich Le Penowa była w II turze wyborów.Więc o czymś to świadczy.Zobaczyłbyś jak by wygrała co by było.Różne prowokacje.Z drugiej strony nie dziwię im się że wyjechali ze swojego syfu i szukaja lepszego życia.

Rasizm na którym wzoruje się faszyzm to efekt gnicia kapitalizmu.

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Na stadionach Włochy są królem rasizmu i nikt nie powie że nie. Tak ludzie uciekają ze swoich krajów np na Niemcy bo dostają socjal l, dopłaty itp nic nie muszą robić…

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Pewnie drugie miejsce na stadionach przypadnie Francji.Na Korsyce swego czasu też były rasistowskie skandale.Z tym nie róbstwem wśród imigrantów to się nie zgadzam.Nie mów że wszyscy żyją na koszt państwa bo to bzdura.Typowa kapitalistyczna propaganda.

https://www.dw.com/pl/niemieccy-pracodawcy-zadowoleni-z-imigrant%C3%B3w/a-49221497

https://forsal.pl/artykuly/1429064,bershidsky-opinia-przyjecie-imigrantow-przez-niemcy-zaczyna-sie-oplacac.html

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Przestań gadać wypuścili tych uchodźców i co było? Gwałty rozboje nie pamiętasz? Na start dostawali kupę kasy od państwa, imigranci stwarzają zagrożenie, byli wychowywani w przemocy. Może i się opłaca tak samo jak Polak zatrudni Ukrainca.. Ale pamiętasz tego początki? Pamiętasz co było na ulicach?

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Głupoty opowiadasz.A co biali nie gwałcą czy nie ma rozbojów wsród białych?Biali są święci?Dużo złego robi religia.Islam jako taki nie jest za świętą wojną.Radykalny islam został stworzony na potrzeby bractwa muzułmańskiego w Egipcie w 1928 roku.Jestem za pełnymi prawami dla imigrantów po warunkiem pełnej asymilacji.Nie jestem ksenofobem.
Niechęć do obcych, do przybyszów zajmujących nasze terytorium, jest głęboko zakodowana w ludzkiej psychice.

Nie rozumiem Cię z jednej strony jesteś przeciwko rasizmowi tak jak ja z z drugiej jesteś za antyimigranckim szowinizmem.Nie rozumię tego.

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

A czy ja gdzieś napisałem że mam coś do czarnych ludzi? Czy ja jestem rasista? Weź tu nie wklejaj informacji z Google o religiach i Egiptu? Skoro szukasz informacji dobra imigrantów np do Niemiec bo o tym mowa to poszukaj również złych rzeczy.. Nie pamietam dokładnie ale jak byla ta pierwsza fala napływu uchodźców do Europy to w Niemczech odbywał się jakiś festyni to właśnie imigranci gwalcili kobiety itp. Teraz się to uspokoiło lub nikt o tym nie mowi. I nie pisz do mnie ze jestem jaki antyimigranckim szowinizmem! Dlaczego polska nie przejęła uchodźców? Zobacz gdzie jest ich najwięcej? Zobacz… Czytaj więcej »

X