Transfery

Haaland dostępny za 20 milionów euro?


Interesujące informacje pojawiły się wczoraj w niemieckich mediach, sugerujące, że napastnik RB Salzburg, Erling Braut Haaland może odejść w styczniu za jedyne 20 milionów euro.

Taką informację opublikował niemiecki Bild, który przekonuje, że tyle wynosi klauzula w kontrakcie piłkarza pozwalająca mu na odejście ze swojego klubu. Niemiecka gazeta przekazała tę informację, sugerując że Borussia Dortmund mogłaby skorzystać z tej okazji i pozyskać piłkarza, jednak nie ma jasno sprecyzowanej informacji, że klauzula ta miałaby się tyczyć wyłącznie BVB.

Wcześniej w zeszłym miesiącu sugerowaniu, że Haaland ma w kontrakcie klauzulę odejścia wynoszącą 30 milionów euro, jednak ta wówczas miała dotyczyć wyłącznie przejścia do drugiego z klubów Red Bulla, RB Lipsk. Tamtą informację zdementował jednak dyrektor RB Salzburg.

W ubiegłym tygodniu w norweskich mediach podawano informację, że Manchester United kilkukrotnie wysyłał skautów na mecze Salzburga i to on ma być faworytem do sprowadzenia 19-letniego napastnika.

12
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
2 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Komentujących
JawnutaJakubek_ManUtdpoluk7 Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
poluk7
Użytkownik
poluk7

Najpe niej to fakenews bo wątpię że salsburg nie bedzie chciał zarobic

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Salzburg to na pewno będzie chciał zarobić, tylko jeżeli przy podpisywaniu kontraktu na papierze widniała taka klauzura to niestety klub ma związane ręce i zawodnik negocjuje z kim chce…

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Mogą obronić się w bardzo łatwy sposób.Sprzedadzą go RB Lipsk i tam podpiszą odpowiednią klauzulę.

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Masz rację tylko jeżeli klauzura jest dostepna dla wszystkich to jeśli MU złoży ofertę i taka sama ofertę złoży Lipsk to Halland decyduje gdzie chce iść… Salzburg nie ma nic do gadania..

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Zawsze mogą negocjować wyższą klauzulę w kontrakcie.

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Negocjacjie nowej klauzyry wiążą się z podpisaniem nowego kontraktu… W newsie jest napisane że prawdopodobnie taka klauzure posiada… Haaland musi złożyć podpis nad kontraktem nawet w przypadku zmiany klauzury, wszystko w jego rękach..

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Mogą zrobić jak Ronaldo zrobił United.Podpisze nowy kontrakt z wyższą klauzulą.Za frajer go nie sprzedadzą.Tam będą pracować żeby odpowiednią kasę wziąść.

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Ronaldo nigdy nie miał żadnej klauzuli w United. A Haaland może podpisać a nie musi, zresztą nie mi mowy nic o nowym kontrakcie i sprzedaży.

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Nie miał tylko uzgodnili że podpisze nowy kontrakt bo stary mu się kończył i go sprzedadzą.Nie będą mu robić problemów.

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Z tego co pamiętam to kontrakt wcale mu się nie kończył, on zawsze mówił że marzy o grze dla RM i Saf o tym WIEDZIAŁ. MU go ściągnął wytrenowal i pozwolił stać się najlepszym piłkarzem na świecie, zawdzięcza wszystko Safowi i MU chciał być lojalny wobec klubu i podpisał kontrakt wiedząc że i tak odejdzie.

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Możliwe że tak było.Wydawało mi się że kończył mu się kontrakt.Dlatego on jest wdzięczny Safowi.Widziałem raz na gali i na stadionie.

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Raczej fake news niż prawda.

X