Wypowiedzi

Berbatov: Rashford może być piłkarzem jednego klubu


Dimitar Berbatov uważa, że Marcus Rashford może grać w United do końca kariery i nie wykluczone, że pewnego dnia zostanie kapitanem drużyny.

– Wspaniale widzieć Marcusa Rashforda prezentującego się jak topowy piłkarz i strzelającego gole, mam nadzieję, że będzie to kontynuował przez długi czas. On ma tylko 22 lata, ale można odnieść wrażenie jakby grał od 100 lat, wciąż jest młody i ma dużo czasu podczas swojej kariery, by strzelać jeszcze więcej goli.

– Mam nadzieję, że wciąż będzie pracował nad ostatnim kluczowym krokiem tuż przed oddaniem strzału. To jest to, co czyni piłkarza świetnym strzelcem, ta ostatnia decyzja, gdy mierzysz się z bramkarzem i potrzebujesz wiedzieć, gdzie posłać piłkę, jak dużo siły czy finezji jest potrzebne. To mały aspekt gry, ale bardzo ważny.

– To nadal młody piłkarz i nie mam wątpliwości, że będzie na celowniku wielu klubów, ale widzę go jako typowego urodzonego piłkarza Manchesteru United, jako kogoś, kto przechodzi przez akademię United i gra w jednym klubie. To wzór, który wciąż może iść do przodu, może pewnego dnia zostanie kapitanem.

– Widzę go w United przez bardzo długi czas, szczerze nie zaskoczyłby mnie, gdyby był piłkarzem jednego klubu. Zawsze chciałem taki być, ale w moim przypadku było to niemożliwe – powiedział Berba.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Komentujących
JawnutaJakubek_ManUtdKmpzszpoluk7 Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
poluk7
Użytkownik
poluk7

Widział bym marcusa do końca kariery w Man u ale jako kapitana to jego nie widze

Kmpzsz
Użytkownik
Kmpzsz

Może wraz z czasem przyjdzie mu więcej dojrzałości i będzie czuł większą odpowiedzialność na boisku za zespół. Na pewno są potrzebne w drużynie postacie takie jak Marcus, przykłady dla chłopaków z akademii, że można przejść przez akademię i stać się podstawowym graczem pierwszego zespołu, a może w przyszłości nawet legendą….

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Brawo, brawo, brawo mądre słowa… Dojrzałość na pewno przyjdzie, branie odpowiedzialności na siebie itp. Teraz nie ale kiedys może być z niego dobry kapitan.

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Czas pokaże.Chciałbym żeby tak się stało.

X