Klub

Van der Sar nie zostanie dyrektorem sportowym w Man Utd


Edwin van der Sar nie zostanie dyrektorem sportowym w Manchesterze United, bowiem Holender podpisał nowy kontrakt w Ajaksie Amsterdam w roli dyrektora generalnego.

United od dłuższego czasu szuka odpowiedniej osoby na stanowisko dyrektora sportowego i Van der Sar był na szczycie listy życzeń, jednak postanowił on związać swoją przyszłość z klubem z Amsterdamu.

– Poza moją rodziną, żoną i dziećmi i tym wszystkim, są jeszcze dwie miłości mojego życia. Jedna to Ajax, który dał mi możliwość rozwoju, znaleźli mnie i dali szansę zabłysnąć w świecie futbolu.

– Drugą jest ostatni klub mojej kariery, który też dał mi wiele uwagi, rozpoznawalności i wszystkiego, pozwolił się też rozwinąć w późniejszym etapie. Oczywiście, że byłbym zainteresowany tą pracą – mówił wcześniej Holender.

Mimo wcześniejszych słów o ewentualnej pracy w United, VDS potwierdził za pośrednictwem Twittera, że związał się nową umową z Ajaxem:

– Bardzo się cieszę z przedłużenia mojego kontraktu w tym pięknym klubie.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

19
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
3 Comment threads
16 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Komentujących
Jakubek_ManUtdJawnutapoluk7Tober Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Tober
Użytkownik
Tober

Szkoda, bo pewnie by coś ciekawego dla United porobił no ale cóż

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Może kiedyś….

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Decyzja nie dziwi.Nie chce się pchać do bagna Edzia.

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Kiedy te bagno chyba się skończy…

poluk7
Użytkownik
poluk7

Oby tak było

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Jak Arabowie kupią lub ktoś inny.Nie zanosi się na to raczej.

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Jakoś MU odnosił sukcesy bez Arabów i szejkow. Teraz do tego oni są potrzebni?

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Bo był Ferguson to były sukcesy.Odszedł i po sukcesach.Potrzebni żeby kupić ten klub i rozwijać od strony sportowej.Nie jak Glazery żeby tylko wydoić klub.Oni już ponad 1 miliard albo funtów lub dolarów wydarli z tego klubu.Narobili długu i mają ten klub w dupie.Dojna krowa.

Manchester dojny racz nam wrócić Glazer!!!!

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Sam mówisz że był Ferguson tak? Glazery byli za SAFA i są teraz. Nie wydaje Ci się że Saf to ojciec sukcesu? Ja rozumiem Glazery doja z klubu ale kasę na transfery dają, co oni nie każą naszym wygrywać?

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Owszem że był ale w jego końcowych latach nie dogadywał się z Edziem.Owszem jeszcze dają zobaczmy kiedy kurek przykręcą bo może przykręcą niedługo.Trochę kasy od odejścia zostało wpompowane a efektów brak.Raz Liga Europejska,Puchar Anglii i Ligi,Tarcza Dobroczynności i tyle.Liczę tylko same puchary bez 2 miejsca bo za to pucharu nie ma.Na tyle wpompowanej kasy powinny być efekty jak w $ity czy w loserze.

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Za czasów SAFa Ed miał gówno do gadania dopiero jak Gill odszedł na emeryturę Ed został mianowany na stanowiska dyrektora wykonawczego. Tak tylko u nas co sezon był inny trener i wymieniał zawodników jak chciał, każdy chciał kogoś innego odchodził piłkarze po poprzednich menagerach. Brak stabilizacji i kompletny burdel doprowadził to sytuacji w której się znajdujemy.

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Dlatego u nas nie ma jak w $ity że jest wizja.Guardiolę chcieli jak był w Bayernie.To Edziu doprowadził do tego że jest taki burdel jak w latach 70-tych.Bardzo żałuję że Pepa nie zatrudniliśmy chociaż z drugiej strony pewnie by nie przyszedł.

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Guardiola miał i na swoich ziomkow z zarządzie także wybór by oczywisty.

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Jeszcze był Klop w odwodzie ale zarząd nie pomyślał bo po co.Trzeba było spróbować.

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

W tamtym okresie klop nie myślal o odejściu z Bvb. Zresztą gdzieś czytałem że sam chciał do Liverpoolu także nie mieliśmy szans go zatrudnić.

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Jakby to był klub sportowy a nie komercyjny to Klop byłby dzisiaj w United a nie w loserze.Dzięki Edziowi właśnie i Glazerom.Zrobili klub tylko który trzepie kase do ich kieszeni a kibiców ma za dojne krowy.Zaraz napiszesz że mogą nie chodzić na stadion.OK nie muszą nikt ich nie zmusza ale jak się chodzi 10,20 czy 30 lat to trudno zrezygnować.To tak samo jakbym musiał sprzedać 62 koszulki czy 54 szaliki.Zbierało się prawie 5 lat i tak sprzedać swoje dziedzictwo.Ja ich rozumiem.

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Ta dyskusja do niczego nie prowadzi. Klopp wyraźnie mówił że chce do buraków i nigdzie indziej, nie zmusisz go. Klub komercyjny ok, kasę na transfery dają… Co jeszcze mają zrobić? Co innego jakby nie dawali na piłkarzy i wg ale kasa jest trzeba dobrze zainwestować i dobry trener z wizja jest potrzebny. Nie skreślam Ole… Może mu się uda… Oby

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Manchester United ogłosił wyniki finansowe za kolejny kwartał roku podatkowego 2019/20. Dług Czerwonych Diabłów wzrósł o 140 milionów funtów.

– Mamy wyrazistą wizję, jeśli chodzi o piłkarską filozofię i rekrutację – mówi Woodward.

– W ostatnich latach zostały poczynione znaczące inwestycje, takie jak transfery, infrastruktura rekrutacyjna, analityka. Zaczynamy zbierać owoce w naszej akademii.

– Naszym głównym celem jest wygrywanie trofeów i prezentowanie ekscytującego futbolu. Chcemy to osiągnąć zespołem złożonym z członków naszej akademii i dzięki światowej klasy transferom – dodaje Woodward.

Mydlenie oczu.Zrozum że Edowi nie zależy który będzie United.Najważniejsze są cyferki w Excelu.

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Większość klubow ma długi i to spore. Nie chcę mi się szukać i kopiować tekstów z innych stron bo to nie ma sensu. Ja tylko próbuje Ci wyjaśnić ze Glazerowie dają kasę na transfery itp. Co oni zakazuja naszym grać dobrze w piłkę? Bez jaj kończymy ta dyskusje bo się nie dogadamy.

X