Wypowiedzi

Trener Brighton zachwycony postawą Jamesa w United


Graham Potter powiedział, że jest zachwycony początkiem kariery Daniela Jamesa w Manchesterze United. Menadżer Brighton prowadził wcześniej Jamesa w Swansea i już jutro spotka się ze swoim byłym podopiecznym w meczu na Old Trafford.

– Widzę jakość Dana. Jego zwinność jest niesamowita, on gra na na prawdę wysokim poziomie i ma wielką odwagę. Często jest kopany, dostaje wsparcie i próbuje dalej. Widać jego jakość, ale są też powody pozaboiskowe, które myślę, że były dla niego wyzwaniem.

– Zaadoptowanie się w takim klubie, jak Manchester United, regularna gra, oraz przeniesienie się z klubu z Championship nie jest łatwe, jednak on poradził sobie całkiem dobrze. Robiąc tak wielki krok zawsze jest pewna doza niepewności.

– Dan to niesamowity chłopak i osoba pracująca dla drużyny, ma on pewne atuty, które zwróciły uwagę Manchesteru United. Nie wątpiłem w niego i cieszę się z tego powodu, jak sobie radzi – powiedział Potter.

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Komentujących
Jawnutapoluk7ToberJakubek_ManUtd Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Też mnie chłopak zaskoczył oby tak dalej.

Tober
Użytkownik
Tober

Jak na 18mln wydanych to sprawdza się super, jak dla mnie jest jednym z liderów z przodu i umie wziąć na siebie odpowiedzialność

poluk7
Użytkownik
poluk7

Szkoda że na prawej stronie słabo mu idzie bo byłby jeden problem z glowy

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Niech chwali bo ma za co.

X