Man Utd Women

Stoney przedłużyła kontrakt z United


Casey Stoney podpisała nowy kontrakt z Manchesterem United, który zatrzyma ją w klubie co najmniej do 2022 roku.

Stoney, która została trenerem utworzonej w czerwcu 2018 roku żeńskiej drużyny Manchesteru United, osiągnęła sukces kończąc sezon 2018/19 mistrzostwem FA Women Championship oraz awansem do Women Super League.

– Jestem ekstremalnie dumna z bycia w Manchesterze United i bycie trenerką tak utalentowanej i ciężko pracującej drużyny jest dla mnie zaszczytem. Chciałabym podziękować klubowi za fantastyczne wsparcie, jakim mnie obdarzył od początku tej przygody i wiarę w to, co tu budujemy.

– Chcę także wspomnieć o fanach, których doping jest niesamowity. Nasza praca to dawanie dobrych występów, by wracali oni co tydzień i tak się dzieje, przychodzi na stadion wielu kibiców, którzy głośno śpiewają i są dumni z bycia na stadionie.

– Na koniec chcę podziękować piłkarkom i sztabowi za wysoki standard, jaki utrzymują podczas ostatnich 16 miesięcy, zarówno na boisku, jak i poza nim. Mamy wyjątkową grupę, która prezentuje wartości Manchesteru United, przed nami ekscytująca przyszłość – powiedziała Stoney po podpisaniu umowy.

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Komentujących
Jakubek_ManUtdTober Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Tober
Użytkownik
Tober

Dobrze że w United stawiają też na kobiecą drużynę. Nie śledzę, ale życzę sukcesów! 😀

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Uwierz mi rok tenu grali lepiej niż męska druzyna😁

X