Wypowiedzi

Rashford o meczu i niewykorzystanych sytuacjach


Marcus Rashford wpisał się na listę strzelców w dzisiejszym wygranym 3-0 meczu z Partizanem, jednak powinien mieć on na koncie kilka goli więcej. Oto co Anglik miał do powiedzenia po zakończeniu spotkania.

– Mieliśmy jeszcze kilka dobrych okazji w pierwszej połowie, ale jesteśmy zadowoleni z trzech goli i postaramy się zagrać jeszcze lepiej w kolejnym meczu.

– Muszę sprawdzić co zrobiłem nie tak i postarać się to poprawić w następnym meczu, w którym znajdę się w podobnych sytuacjach do tych, które zmarnowałem. Nie będę jednak o tym długo rozmyślał – powiedział Marcus dla BT Sport.

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Komentujących
Jakubek_ManUtdJawnutapoluk7 Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Nie rozmyślaj, bierz chłopaków i do roboty!

poluk7
Użytkownik
poluk7

Lepiej niech pomyśli i w niedzielę 2 albo więcej strzeli

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Z lepszym klubem byłby problem.Widać że Rashford inaczej biega, inaczej się ustawia, musi tylko ostudzić głowę i zamiast walenia na siłę czasem użyć techniki do minięcia bramkarza.Można Rashfordowi wiele zarzucić, ale jak na młokosa musi nosić ogromny ciężar na swoich barkach. Skuteczność słaba, bo 0.5 gola na mecz, ale finalnie 8 bramek w 3 miesiące czyli 3 więcej niż G.Jesus będący w jego wieku i mający dużo lepszą pomoc za sobą.

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Tylko Rash gra praktycznie w każdym meczu…

X