Wypowiedzi

Ole po meczu z Partizanem


Ole Gunnar Solskjaer był dziś zadowolony ze zwycięstwa i dobrej gry zespołu. Norweg liczy, że jego drużyna równie dobrze zaprezentuje się w niedzielę. Oto co miał on do powiedzenia po zakończeniu spotkania z Partizanem.

– Potrzebowaliśmy zwycięstwa, ale też dobrej gry. Chłopcy chcieli iść dalej i strzelić więcej niż jednego gola. Mogliśmy mieć ich dziś znacznie więcej. Mimo to, jestem zadowolony z naszej postawy i ze zdobycia trzech punktów.

– Oczekujemy wygranych w meczach u siebie z takimi rywalami, z całym szacunkiem dla nich, bo dali nam dobry mecz, ale powinniśmy to zamknąć w pierwszych 10 minutach, jednak schodziliśmy do szatni z pewnym prowadzeniem 2-0.

– Nie wiem jak ciężki to jest to uraz Scotta. Mówił, że jest z nim ok, ale potem nie był w stanie kontynuować meczu. Mamy nadzieję, że będzie gotów na niedzielę.

– Chcemy wygrać kolejne dwa mecze i wygrać grupę, ale podróż do Astany nie jest czymś, czego nie możemy się doczekać, mając w perspektywie Aston Villę, Spurs i City tydzień później. Może damy odpocząć kilku piłkarzom.

– To zawsze dobre dla piłkarzy, gdy strzelamy gole, pewność siebie jest zawsze ważna, wiemy jak ważny jest dla nas niedzielny mecz. Chcemy patrzeć w kierunku TOP4 czy TOP6 – powiedział Ole dla BT Sport.

6
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
2 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Komentujących
JawnutaJakubek_ManUtdpoluk7 Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Ole już zaczął gadać o Top6, wow było Top4… Widzę że cele się zmieniają… Nie oszukujmy się brak awansu z takiej grupy to byłaby katastrofa i chyba Ole by się żegnal z posadą…

poluk7
Użytkownik
poluk7

Top 4 top 6 to jest na razie pod publikę ale teoretyczne szansę sa

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Teoretycznie to szanse nawet na mistrza są a jak jest wszyscy wiemy…

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Ja bym się skupił na LE bo bardzo wątpię że wejdziemy do TOP 4 w tym sezonie z taką grą.Lisy będą i pewnie Chelsea.

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Z taką grą jaka prezentujemy poza nielicznym Li wyjątkami nie jesteśmy na chwilę obecną wygrać LE..

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

I tak źle i tak nie dobrze.

X