Wypowiedzi

Mata: Potrzebowaliśmy takiego meczu


Juan Mata uważa, że drużyna potrzebowała takiego spotkania jak dzisiejsze przeciwko Partizanowi, w którym gra wyglądała ładnie, a United strzelało gole.

– Potrzebowaliśmy takiego meczu, grania dobrego futbolu, strzelenia w pierwszej połowie i cieszenia się swoją grą. Robiliśmy to długimi fragmentami, fani byli zadowoleni i zakwalifikowaliśmy się dalej.

– Dobrze nam idzie w tych rozgrywkach, awansowaliśmy, co było głównym celem, ale chcemy skończyć grupę na pierwszym miejscu. Chcemy podnieść swoją pozycję w Premier League i wciąż jesteśmy w grze w dwóch innych pucharach.

– Mamy skład, który jest połączeniem doświadczenia i młodych ludzi z akademii. Niektórzy z nich dostają wiele minut, rozwijają się jako piłkarze i ludzie, bardzo się z tego powodu cieszymy.

 – Zawsze dobrze podchodzi się do kolejnego meczu po zwycięstwie. Pewność siebie jest dobra, cieszyliśmy się swoją grą, postaramy się pokazać taki futbol też w Premier League – powiedział Mata dla BT Sport.

9
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
2 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Komentujących
Jakubek_ManUtdJawnutapoluk7ToberKmpzsz Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Kmpzsz
Użytkownik
Kmpzsz

Szybki awans pozwoli na wystawienie bardzo młodego składu na pozostałe 2 mecze, może akurat ktoś pokaże się z dobrej strony i dołoży poźniej trochę świeżości grze w lidze.

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Nagle nie pojawi się jakiś super talent z akademii w to nie wierzę, gdyby jakiś tam był to już dawno dostawał by minuty, dostaną swoją szansę i jakieś minuty i to tyle.

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Elanga się nazywa :D.

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Na Astanę to napewno.Mata powinien zostać łącznikiem piłkarzy z kibicami jego czas się skończył i powinien odejść w lecie razem z Lingardem a w styczniu sprzedać Pereirę i Maticia.

Tober
Użytkownik
Tober

Świetnie że chłopaki załapali trochę morale, ja osobiście chciałbym częściej widzieć Greenwooda w pierwszym składzie

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

O tak Greenwood to chyba większy talent niż Rash musi się ogrywać…

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Większy.Ciekawe jak tam Elanga może być też taki jak Zielone drewno :D.

poluk7
Użytkownik
poluk7

Ole go nie wystawia w premier lig żeby się nie wypalił ale mógłby dostawać więcej minut

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Jakie wypalił? Jak. Ktoś ma talent to gra żeby się rozwijać Mbappe też nie miał grać bo był młody? On ciągle jest młody i jak pięknie się rozwinął ale nie u nas się może wypalić jest za szybko…

X