Wypowiedzi

Solskjaer o sytuacji Lindelofa, Pogby i Bailly’ego


Victor Lindelof z powodu urazu opuści jutrzejszy mecz przeciwko Partizanowi – potwierdził Ole Gunnar Solskjaer na dzisiejszej konferencji prasowej. Eric Bailly i Paul Pogba są natomiast na dobrej drodze by niebawem wrócić na boisko.

– Victor jest niedostępny. Został kopnięty przeciwko Chelsea i nie przeszedł przez mecz z Bournemouth bez szwanku, więc nie zagra jutro. Może wróci na weekend, ale nie mam pewności.

Eric Bailly, który trenował w tym tygodniu z zespołem jest 2-3 tygodnie od powrotu na boisko:
– Bailly i Fosu-Mensah trenują na boisku ze sztabem do przygotowania fizycznego. Myślę, że niedługo wrócą do treningów, szczególnie Eric powinien wrócić w ciągu 2-3 tygodni. Mam nadzieję, że dołączy do drużyny i powrót do gry nie zajmie mu dużo czasu. Może zobaczymy ich w meczu rezerw, myślę, że obaj dobrze przeszli przez operację.

Luke Shaw, który trenował w środę indywidualnie, powinien niebawem też wrócić na boisko, tymczasem Paul Pogba prawdopodobnie wyjdzie na boisko na początku przyszłego miesiąca:
– Jeśli chodzi o Paula to nie powinno to potrwać długo. Będzie ciężko pracował podczas przerwy reprezentacyjnej. Mamy nadzieję, że wróci na początku grudnia.

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Komentujących
Jawnutapoluk7Tober Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Tober
Użytkownik
Tober

Przydalby się Axel, ale cóż. Trzeba dalej wierzyć w wygranie meczów.

poluk7
Użytkownik
poluk7

Niech wracają im więcej graczy zdrowych tym lepiej

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Pewnie zagra Jones za Linde.

X