Wypowiedzi

Rashford: Nie osiągnęliśmy nawet 50 procent potencjału drużyny


Marcus Rashford zdobył dziś 2 bramki w meczu z Chelsea. Oto co bohater meczu na Stamford Bridge miał do powiedzenia po końcowym gwizdku.

– Gdy uderzasz z tym ruchem opadającej piłki, ona może polecieć wszędzie, na szczęście dziś wylądowała w okienku bramki. To pozytywny dzień. Bardzo, bardzo trudny mecz i jesteśmy szczęśliwi, że wygraliśmy 2-1. Dla mnie drugi gol był takim, który zabił mecz, ponieważ wygrywaliśmy 1-0 i nałożyli na nas wiele presji. Wracaliśmy z wyjazdów z remisami i porażkami, więc zawsze to drugi gol zabija taki mecz.

– Byliśmy w trudnym miejscu. Wciąż przechodzimy przez ten etap i jedyną drogą jest walka i zdobycie trzech punktów, bo na koniec dnia tylko to sprawia, że wszyscy są zadowoleni. Gdy wracasz do domu wygrywając mecz, nie ważne czy u siebie czy na wyjeździe, to wstajesz rano w dobrym nastroju. Więc po prostu chcemy w tym sezonie to odtworzyć najbardziej jak to możliwe.

– Najbardziej koncentrujemy się na poprawie gry i rozwoju. Począwszy od okresu przedsezonowego wykonaliśmy wiele dobrej roboty. Początek sezonu nie był taki, jak oczekiwaliśmy, ale musieliśmy przez to przejść i zacząć wygrywać mecze.

– Nie sądzę byśmy byli nawet w połowie gry na miarę potencjału, jaki drzemie w tej drużynie. Jedyna droga by dojść do 100 procent to ciężka praca, słuchanie menadżera i sztabu trenerskiego oraz wiara. To zrobiliśmy dzisiaj i jest tego efekt – powiedział Marcus.

8
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
6 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Komentujących
MR17JawnutaJakubek_ManUtdDevil1990Paczlol89 Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Tober
Użytkownik
Tober

Taki młody, a już mądrze mówi. Jeśli zostanie w United to wyrośnie na prawdziwego lidera

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

No Rash to motywujemy się do jeszcze cięższej pracy z kolegami i jazda sezon się Jeszcze nie skończył! GLORY GLORY ManUtd!

Paczlol89
Użytkownik
Paczlol89

Cos czuje ze Rash bedzie z nami juz do konca i zostanie ikona tej druzyny 😉

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

“Począwszy od okresu przedsezonowego wykonaliśmy wiele dobrej roboty”.Sorki Rash ale nie widzę tego.Wczoraj strzeliłeś bramkę z wolnego od roku czasu.Ostatnio to chyba Mata strzelił Juve.Dalej brak dobrych dośrodkowań z rzutów rożnych.Nie celne strzały z dystansu.

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Tych strzałów z dystansu to jak na lekarstwo… Chyba za rzadko próbujemy…

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Dokładnie za rzadko.

Devil1990
Użytkownik
Devil1990

Bardzo cieszy mnie taka wypowiedz koles dzis ma 22 urodziny samych sukcesów Marcus

MR17
Użytkownik
MR17

Najlepszym rozwiązaniem dla nas to transfer w styczniowym okienku, myślę o konkretnie o pewnej 10 z Leicester. Powoli wszystko zaczyna iść w dobra stronę jednak mecze jak np z LFC pokazały ze brakuje nam typowej “10”

X