Wypowiedzi

Saha: United powinno kupić Zapatę


Louis Saha uważa, że Manchester United powinien kupić silnego napastnika, potrafiącego utrzymać się przy piłce i dać czas kolegom z drużyny na wykreowanie sytuacji bramkowych. Jako idealnego kandydata podał Duvana Zapatę z Atalanty Bergamo.

– Gdybyście mnie zapytali, rozbiłbym bank za Mbappe, ale już za późno. Jeśli jednak spojrzymy na napastników wymierającego gatunku, Lewandowski jest rzadkim przykładem kogoś, kto pozostał, nie widzę wielu graczy, którzy by pasowali z przodu.

– Zwróciłbym swoją uwagę na kogoś takiego jak Zapata z Atalanty, który jest świetnym piłkarzem, bardzo silnym. Oni potrzebują z przodu kogoś, kto jest wystarczająco silny, by utrzymać się przy piłce i dać czas i miejsce takim piłkarzom jak Pogba czy McTominay, by wykreować coś z linii pomocy.

– Wiele wymaga się od młodych piłkarzy, ponieważ gra podaniami i ładne zagrania po prostu zbyt ładnie wyglądają i nie działają. Futbol koncentruje się na posiadaniu piłki, ale trudno jest to robić młodym piłkarzom, szczególnie jeśli brakuje im pewności siebie.

– Potrzeba kilku silnych charakterów, którzy będą mówić do ludzi i robić brudną robotę, wygrywać pojedynki i pomagać fanom reagować. Myślę, że to chcemy oglądać – powiedział Saha.

5
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Komentujących
JuniorDevil1990Jakubek_ManUtdJawnutapoluk7 Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
poluk7
Użytkownik
poluk7

Nie byłbym przekonany co do takiego zakupu raczej nie strzelał by za dużo

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Od tego jest skauting.Zostań członkiem stautingu to wtedy będziesz decydować.

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Bez jaj ludzie trochę dystansu… Myślę że to kolejny wymysl pismków…

Devil1990
Użytkownik
Devil1990

Przydał by się taki lewy Zapata mi się wydaje ciężko by mial

Junior
Użytkownik
Junior

Zapata w Atatalancie strzela jak na zawołanie, pytanie czy po przyjściu do Anglii nie zablokowałby się jak wielu przed nim

X