Wypowiedzi

Phil Jones po meczu z Partizanem


Phil Jones w wywiadzie dla MUTV po meczu z Partizanem Belgrad przyznał, że dzisiejsze starcie było bardzo trudne.

– Było ciężko, jeśli ktoś oczekiwał, że wyjdziemy na boisko i ich rozjedziemy, to był w wielkim błędzie. Oni wywierali na nas presję, okopaliśmy się głęboko. Jimmy Garner i Brandon byli wspaniali, powinni być dzisiaj z siebie dumni. To ogromne doświadczenie w młodym wieku, obaj wyglądali bardzo dobrze na tym poziomie i przed nimi świetlana przyszłość.

– Dawno nie grałem na prawej obronie, musiałem być ostrożny, bo miałem żółtą kartkę, a skrzydłowy był szybki, na szczęście zachowaliśmy czyste konto.

– Chcemy by grupa zgrała się jak najszybciej to możliwe i byśmy szli w dobrą stronę. Nawet podchodząc do tego meczu nie zdawałem sobie sprawy ze statystyk, ale powinniśmy zrobić progres i poprawić wyniki.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

10
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
3 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Komentujących
Jakubek_ManUtdJawnutaPawlakoOnlyJR Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
PawlakoOnlyJR
Użytkownik
PawlakoOnlyJR

Ciekawe jak Garner poradzi sobie w formacji z 4 obrońcami gdzie nie będzie miał już tyle swobody i zaplecza z tyłu

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Nikt nie oczekuję żebyście wygrywali mecze po 3 do 0, oczywiście byłoby fajnie ale kurde chociaż wola walki i zacięcie a nie desperacko obrona wyniku ludzie ogarnijcie sie

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Dla mnie po Mc Tominey’iu byłeś najlepszy w meczu :D.Ale Phil nie gadaj głupot że było ciężko.Jeden zawodnik MU zarabia więcej tygodniowo niż pięciu piłkarzy Partizanu razem wziętych. Za taką grę powinni dostać 1/5 wypłaty tej obniżonej.Zamiast gadać bzdury to się weźcie w garść i zacznijcie w końcu zapierdalać a nie liczcie nowe tygodniówki w £.

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Pieniądze jakie dostają to przesada, no i te błaznowanie w mediach społecznościowych… Masz rację zapierdalać

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Takiej kasy co dostają tygodniówki to my w polszy nie zarobimy.Niestety płace są zawyżone dla nie których bo nie zasługują na taką kasę.Przekleństwem tego klubu jest to że teraz płaci za swoją popularność.Popularność nabiła dużo kasy od sponsorów i żeby przyciągnąć piłkarzy to trochę trzeba wyłożyć kasę dla lepszych (Pogba) bo Sanchez to dno.Kiedyś kasa się skończy jak nie będzie wyników i co dalej?Wrócimy do lat 70-tych?

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Nie za popularność. Przeplacamy teraz no spójrz gdzie jesteśmy? Każdy wie że potrzebujemy zawodników, jesteśmy zmuszeni kupować drożej bo wiadomo że jak MU potrzebuje to kupi a kasę ma…

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Dokładnie.Kasa jest ale Glazery zaczynają już przykręcać.Zaczeło się od 3 sezonu Murarza jak nie dostał Maguaiera.Dostał Dalota,Granta i Fredzia.Edek tymczasowo poszedł po rozum do głowy i kupił później Maguaiera bo widział że obrona jest cienka.Co dalej w styczniu?Dobre pytanie.Pewnie kupią Hallanda i tyle.Nikt inny nie jest raczej do kupienia w tym okresie.Muller jest do kupienia ale on jest słaby niż za czasów Van Galla.Nie ma sensu go kupować.

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Zaczynają przykręcać? Zobacz ile my kasy wydajemy ostatnim czasy…

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Chodziło mi o od ostatniego sezonu Murarza.A dlaczego nie kupili Maguaiera sezon wcześniej?Bo byli skąpi.Chodziły ploty że kasa znajdzie się jak sprzedadzą Lukaku. Zobaczymy ile wydadzą w styczniu.

Jakubek_ManUtd
Użytkownik
Jakubek_ManUtd

Dziwne ze Jose nie dostał kogo chciał zwłaszcza że zdobył wicemistrzostwo… Może już ktoś pod nim dołki kopal? Nagle Ole dostaje kogo chciał? Dziwne rzeczy się tu dzieją…

X