Wypowiedzi

Fellaini o problemach Man Utd


Marouane Fellaini wypowiedział się na temat problemów Manchesteru United. Zdaniem Belga klub zbyt szybko chce osiągać sukcesy i daje kolejnym menadżerom zbyt mało czasu na zbudowanie własnej drużyny.

– Sprowadzili Davida Moyesa i nie dali mu czasu. Sprowadzili Louisa van Gaala, dostał dwa lata, zaczęliśmy coś robić, wygrał puchar, ale po tym został zwolniony bo,hcieli szybko coś wygrać.

– Dla mnie klub zbyt szybko zwolnił też Jose Mourinho, ponieważ menadżer, który przychodzi do klubu, potrzebuje by wielu piłkarzy zrozumiało jego filozofię. On chciał zbudować swoją drużynę, ale po dwóch i pół roku zwolnili go z powodu braku wyników.

– To jest problem, oni muszą razem znaleźć rozwiązanie. Taki menadżer jak Van Gaal, bardzo silny taktycznie i z wielkim doświadczeniem, został zwolniony. Ściągnęli jednego z najlepszych menadżerów na Świecie – Jose Mourinho, który chciał zbudować swoją drużynę i też został zwolniony. Nie jest łatwo zbudować drużynę w tak krótkim czasie, potrzeba na to więcej niż dwa lata.

– Nie wiem co zrobią z Ole. Mourinho miał bardzo dobry pierwszy sezon, bardzo poprawił drużynę, wygrał trofea. Rozumiem, że drugi sezon był trudny, ale próbował i robił co w jego mocy, by pomóc drużynie.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Komentujących
Jawnuta Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Murarz był toksyczny na dłuższą metę i wyleciał a także zaczął walczyć z zarządem.Fela to niestety dla mnie symbol upadku klubu.Herrera może wirtuozem nie był ale zasługiwał żeby jeszcze tutaj zostać. Oddaliśmy go za friko.Szkoda.

X