Wypowiedzi

Van der Sar: W United brakuje silnych charakterów


Edwin van der Sar uważa, że powodem słabego początku sezonu Manchesteru United jest brak silnych charakterów w szatni.

Holender, który jest silnie łączony z powrotem na Old Trafford w roli dyrektora sportowego wierzy, że United ma poważne braki jesli chodzi o silne osobowości i to przekłada się na wyniki.

– Gdy ja przechodziłem do klubu, mieliśmy w szatni Ryana Giggsa, Paula Scholesa, Rio Ferdinanda, Gary’ego Neville’a, czy Roya Keane’a. Zawsze były silne charaktery. Przez ostatnie kilka lat silne charaktery zaniknęły i już nie ma piłkarzy robiących różnicę.

– Oczywiście to trudne. Opuściłem klub osiem lat temu, to było sześć niesamowitych lat mojej kariery, wygrywając cztery tytuły mistrzowskie Premier League i grając w trzech finałach Ligi Mistrzów.

– To było zupełnie inne położenie niż jest obecnie. Oczywiście zmieniali oni kilka razy menadżerów i realny progres nie został jeszcze zrobiony, jedyne zmiany były tego lata, kiedy kupili młodszych, niedoświadczonych piłkarzy, z chęcią gry i głodem, inaczej niż w kilku wcześniejszych latach, gdy sprowadzali wielkie nazwiska – powiedział van der Sar.

Oryginalne produkty Manchester United ze zniżką 10% z kodem REDUNITED:  SPRAWDŹ TUTAJ!

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Komentujących
Jawnuta Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Silnego charakteru to brakuje w zarządzie. Tu trzeba pozbyć się partacza i dopiero odbudowywać MU.Każdy o tym mówi od pół roku i nic z tego nie wynika.

X