Wypowiedzi

Solskjaer po porażce z Newcastle


Ole Gunnara Solskjaera po raz kolejny spotkało rozczarowanie, bo jego podopieczni zaliczyli słaby mecz przeciwko Newcastle i ostatecznie przegrali 0-1. Oto co menadżer Czerwonych Diabłów miał do powiedzenia po meczu.

– Jesteśmy rozczarowani. Brakowało nam kilku kluczowych piłkarzy, ale to nie jest wymówka. Zawodnicy ciężko pracowali, ale w tym momencie jesteśmy w miejscu, do którego nie przywykliśmy. Niektórym chłopcom brakowało spokoju, nie stworzyliśmy też wystarczającej ilości szans by wygrać mecz.

– Trzymamy się razem jako drużyna, ale nie stwarzamy okazji strzeleckich. Na szczęście dla nas, teraz będzie przerwa reprezentacyjna. Mamy czas by ocenić co się stało przez te osiem meczów. Mamy też nadzieję, że kilku zawodników wróci do gry. Ja jestem za to odpowiedzialny. Muszę poradzić sobie z ich głowami. Młodym zawodnikom brakuje pewności siebie, oni potrzebują pomocy od doświadczonych piłkarzy i sztabu szkoleniowego.

– Oni są ludźmi i chcą grać dobrze.Powinni widzieć wynik ich ciężkiej pracy, nie osiągamy jednak tych wyników, dlatego ma to na nich wpływ. Pierwsza połowa była naszą najbardziej niechlujną dotychczas. W drugiej połowie dominowaliśmy, ale nie stwarzaliśmy okazji strzeleckich.

– Niewiele się zmieniliśmy. Gramy w ten sam sposób i utknęliśmy w miejscu. Piłkarze ciężko trenują. Od meczu z Chelsea 6 piłkarzy doznało kontuzji, co też ma wpływ na wyniki. Będziemy ciężko pracować i jakość wróci – powiedział Solskjaer dla Sky Sports.

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Komentujących
Jawnutaadi87a Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Sacked in the morning!!!!Odejdź i się nie kompromituj.Przykre czasy nastały dla kibiców United. Ja już nie wiem o co chodzi w tym klubie.Jedyna nadzieja to dogadanie się teraz z Levy’m i wykupienie za jakiś grosz Pochettino.A Sprus niech biorą Allegri’ego albo Howea.Obstawiałem, że wezmą Blanca,Norweg dotarł do końca drogi i nie wie, jak zawrócić na właściwą ścieżkę.Mógłby być dyrektorem sportowym ale pewnie nie będzie dyrektora bo trzeba będzie podzielić się władzą.

Wrócimy silniejsi! Dał nam przykład Mata jak zwyciężać mamy.

Akademia wychowała przez 7 lat Rashforda,Lingarda i Mc Tomminaya którzy grają w pierwszym składzie i tyle.

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

We’ll probably continue as we are tak powiedział na konferencji.Jutro powinien być zwolniony.Dlaczego nie może grać 4-3-3.Nie ma planu B.Dlaczego w sytuacji kryzysowej nie przyjdzie ktoś doświadczony, tylko początkujący trener.Tak się nie robi.Ten klub to jest komedia. Ktoś w tym klubie olał poprzednie letnie okienko, i nie zapewnił wsparcia dla Mourinho który wręcz prosił o potrzebne wzmocnienia w defensywie.Zmiana trenera jest konieczna w obecnej sytuacji, inaczej może grozić nam realne widmo spadku, ale tutaj przede wszystkim największą zakałą tego klubu są Glazerowie i ich wysłannik w postaci Eda.Tutaj nowy trener musi dostać potężne środki finansowe na przebudowę, pozbyć się raz… Czytaj więcej »

X