Wypowiedzi

Bruce: United idealnym rywalem do powrotu


Steve Bruce uważa, że nie ma lepszego rywala do powrotu Newcastle na właściwe tory niż United. Menadżer Srok jest pełen optymizmu przed jutrzejszym starciem, jednak zdaje też sobie sprawę, że Czerwone Diabły wciąż są groźne.

– To może nie jest Manchester United z przeszłości, ale wciąż mają kilku dobrych piłkarzy i musimy być lepsi niż tydzień temu. To wspaniały czas na grę z nimi, ponieważ pełne domy będą przed telewizorami. Jeśli chcemy wrócić przeciwko jakiemuś rywalowi, to nie ma do tego lepszego rywala niż oni.

– Nie sądzę, że kiedyś ich pokonałem, co mnie oczywiście trochę martwi. Miałem przywilej grać tam przez długi czas. To było dawno, ale to jeden z wspaniałych europejskich klubów.

– To będzie wielka okazja i musimy być pewni, że jesteśmy na to gotowi. Przez kilka spotkań nie graliśmy dobrze, ale możemy to zrobić. Zamierzamy grać dobrze tego dnia – powiedział Bruce przed meczem z United.

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Komentujących
Jawnuta Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Bruce ma rację z tym idealnym czasem.Teraz sytuacja wygląda tak,że to my się boimy zagrać z kimkolwiek.Jeśli trener Newcastle które znajduje się w strefie spadkowej mówi takie rzeczy o United, to w tym klubie jest naprawdę bardzo źle.Staliśmy się chłopcem do bicia i nawet drużyny z końca tabeli z nas się śmieją.

X