Wypowiedzi

Carragher: Solskjaer nigdy nie poprowadzi United do sukcesów


Jamie Carragher uważa, że Ole gunnar Solskjaer nigdy nie poprowadzi Manchesteru United do triumfu w Premier League lub Lidze Mistrzów. Jego zdaniem Norweg niebawem zostanie zastąpiony innym menadżerem.

– Solskjaer wciąż przypomina mi tymczasowego menadżera. Wygląda jakby był tu, by posprzątać szatnię z drogich i nie spełniających oczekiwań nazwisk i zebranie drużyny do kupy dla swojego następcy. Według mnie on nigdy nie poprowadzi United do mistrzostwa Premier League czy zwycięstwa w Lidze Mistrzów, ponieważ jeśli przywróci stabilizację, wierzę, że zostanie zastąpiony trenerem z elity.

– To może nie być w jego naturze, ale dlatego to osiągnęło poziom, kiedy Solskjaer może sobie pomóc nakładając więcej presji na tych na górze, poprzez dokonanie więcej wzmocnień w styczniowym oknie transferowym, ponieważ może go nie być w klubie przed następnym oknem transferowym.

– On powinien też podjąć wielką decyzję mianując Harry’ego Maguire’a kapitanem. Przez swoją popularność może mieć władzę, by podejmować tak ważne decyzje. Solskjaer cieszy się wielkim zaufaniem, odkąd Woodward ogłosił w tym tygodniu, że on dostanie więcej czasu. Nie było widać niezadowolenia wśród fanów United, ponieważ wierzą oni, że problemy w klubie leżą gdzie indziej.

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
1 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Komentujących
Jawnutaadi87a Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Podpisuję się pod tym.Srednia na mecz 1,22.

2,32+1,22:2 =1,77

Tyle ma Solsza średnią od grudnia do teraz.Zbliża się do poziomu Moyesa. Teraz zastanawiam się czy strzelą gola z Arsenalem bo ciężko będzie.

X