Mecze

United eliminuje Rochdale po rzutach karnych

Manchester United pokonał u siebie Rochdale po rzutach karnych i awansował do kolejnej rundy Carabao Cup. W regulaminowym czasie gry było 1-1.

12′ Pogba zgrywał do środka pola karnego po dośrodkowaniu Freda, ale nie znalazł żadnego z partnerów.

16′ Ponownie próbuje Pogba, ale pomimo czasu i miejsca, strzela w trybuny.

19′ Napór trwa, jeden strzał za drugim, w końcu Pereira uderza, ale golkiper gości łapie.

26′ Dośrodkowanie Pereiry, zamyka Rojo, ale jego strzał głową powstrzymany przez golkipera

31′ Greenwood dopada do piłki, zostaje zablokowany jednak przez pierwszego obrońcę.

35′ Jak to nie wpadło!? Pogba dostaje idealne dośrodkowanie i jakimś cudem, z kilku metrów, posyła piłkę nogą ponad bramką!

39′ Mason Greenwood w dobrej, czystej sytuacji, ale jego strzał obija bramkarz rywala!

43′ Lingard!! Znów bez gola! Jego główka ląduje na górnej siatce!

51′ Pereira strzela, rykoszet i piłka prawie wpadła! Nadal nic nie chce wpaść…

52′ Kontra gości o mało co nie skończyła się bramką! Wan-Bissaka wybija z linii bramkowej! Niesamowita interwencja!

59′ Wolej Lingarda mija bramkę Sancheza.

68′ GOOOL! 1-0! Greenwood!! Nareszcie wpada bramka, Lingard do Greenwooda, ten przekłada piłkę i uderza w krótki róg i pokonuje bramkarza rywala!

76′ GOL! 1-1! Rochdale wyrównuje. 16-letni Matheson skończył strzalem dośrodkowanie z prawej strony i trafił do siatki Romero.

80′ Greenwood znów próbuje, obok bramki rywala!

86′ Akcję Jamesa nieczystym strzałem kończy Wan-Bissaka, nadal 1-1.

87′ Fred strzela bardzo mocno z daleka, ale broni Sanchez.