Liga Europy

Matic podsumowuje mecz z Astaną


Nemanja Matic w wywiadzie dla BT Sport podsumował dzisiejszy mecz Manchesteru United z Astaną. Opowiedział on też o młodych piłkarzach United i o rozgrywkach Ligi Europy.

O meczu z Astaną

– To był trudny mecz, w pierwszej połowie staraliśmy się ułożyć sobie mecz, strzelić pierwszego gola, ale oni solidnie bronili, więc mieliśmy kłopoty z wykreowaniem wielu sytuacji strzeleckich. Kilka okazji mieliśmy, ale nie wystarczająco dużo, by zdobyć gola. W drugiej połowie, gdy nie strzelasz gola, zawsze jest trudno, ale udało nam się w końcu trafić do siatki.

O młodych piłkarzach

– To dobre dla nich, musimy wykorzystywać te spotkania, by dać im więcej szans w trakcie sezonu. To wspaniałe, że klub daje szansę młodym piłkarzom by się rozwijali. Cieszę się z ich powodu. Oni są młodzi i chcą udowodnić, że powinni nosić tę koszulkę, to przyszłość klubu i życzę im jak najlepiej.

O Lidze Europy

– Jak wiecie wygrana w Lidze Europy daje Ligę Mistrzów w kolejnym sezonie. To ważne by wygrać to trofeum i podchodzimy do niego bardzo poważnie. Mamy jakość i mam nadzieję, że wygramy to trofeum. Będzie ciężko, bo jest wiele dobrych drużyn, ale postaramy się to zrobić. Manchester United zawsze chce wygrywać trofea.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
1 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Komentujących
Jawnutaadi87a Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

“To był trudny mecz” – jak dla niego to trudny mecz to co będzie jak będzie silniejsza grupa.Mam nadzieję że po sezonie odejdzie a najlepiej w styczniu.Fred ogarnie środek pola jakby co.

X