Liga Europy

Matic podsumowuje mecz z Astaną


Nemanja Matic w wywiadzie dla BT Sport podsumował dzisiejszy mecz Manchesteru United z Astaną. Opowiedział on też o młodych piłkarzach United i o rozgrywkach Ligi Europy.

O meczu z Astaną

– To był trudny mecz, w pierwszej połowie staraliśmy się ułożyć sobie mecz, strzelić pierwszego gola, ale oni solidnie bronili, więc mieliśmy kłopoty z wykreowaniem wielu sytuacji strzeleckich. Kilka okazji mieliśmy, ale nie wystarczająco dużo, by zdobyć gola. W drugiej połowie, gdy nie strzelasz gola, zawsze jest trudno, ale udało nam się w końcu trafić do siatki.

O młodych piłkarzach

– To dobre dla nich, musimy wykorzystywać te spotkania, by dać im więcej szans w trakcie sezonu. To wspaniałe, że klub daje szansę młodym piłkarzom by się rozwijali. Cieszę się z ich powodu. Oni są młodzi i chcą udowodnić, że powinni nosić tę koszulkę, to przyszłość klubu i życzę im jak najlepiej.

O Lidze Europy

– Jak wiecie wygrana w Lidze Europy daje Ligę Mistrzów w kolejnym sezonie. To ważne by wygrać to trofeum i podchodzimy do niego bardzo poważnie. Mamy jakość i mam nadzieję, że wygramy to trofeum. Będzie ciężko, bo jest wiele dobrych drużyn, ale postaramy się to zrobić. Manchester United zawsze chce wygrywać trofea.

Oryginalne produkty Manchester United ze zniżką 10% z kodem REDUNITED:  SPRAWDŹ TUTAJ!

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
1 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Komentujących
Jawnutaadi87a Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

“To był trudny mecz” – jak dla niego to trudny mecz to co będzie jak będzie silniejsza grupa.Mam nadzieję że po sezonie odejdzie a najlepiej w styczniu.Fred ogarnie środek pola jakby co.

X