Wypowiedzi

Neville: United powinno przestać pracować z Raiolą


Gary Neville określił agenta Paula Pogby, Mino Raiolę “haniebnym” i zaapelował do Manchesteru United, by klub nie pracował z nim w przyszłości.

– Pogba chce odejść. Jasno to powiedział. Jego agent jest haniebny i jest taki dla całej Europy, nie tylko dla Manchesteru United. Oni muszą przestać z nim pracować. On nie ma wartości, jakich oczekujesz w swoim klubie.

– Moim zdaniem Manchester United nie powinien z nim negocjować. On spróbuje załatwić transfer dla swojego piłkarza i postara się o swoje wysokie honorarium. On tak pracuje.

Zdaniem Gary’ego Neville’a, to Mino Raiola ma zły wpływ na Paula Pogbę i odbija się to na jego postawie na boisku.

– To rujnujące dla Manchesteru United. To jeden z najlepszych i najbardziej znanych piłkarzy na Świecie, ale co tydzień pojawiają się nowe problemy. Zawsze są kontrowersje. To prawdopodobnie nie jego wina, ale fakt jest taki, że to ma niszczący wpływ na klub. Dlatego Sir Alex Ferguson był czasami taki surowy, jeśli chodzi o pewnych piłkarzy. To wyniszczające. W klubie piłkarskim wszyscy muszą iść w tym samym kierunku.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
1 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Komentujących
Jawnutaadi87a Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Raiola jak i Pogba powinni się trzymać daleko od United.To są szkodniki.Fakt jest taki ze Pogba będzie tu grał jeszcze przez ten sezon.Mam nadzieję, że odejdzie z United jak najszybciej.Trzeba się pozbyć Pogby za dobre pieniądze i zastąpić go zawodnikami którzy przyjdą tu grać a nie marudzić i rozbijać szatnię. Raiola robi piłkarzom siano w głowie, żeby on sam mógł zgarnąć jak największą prowizje dla siebie.

X