Klub

Solskjaer o przyszłości De Gei


Ole Gunnar Solskjaer przekazał, że liczy on na pozostanie Davida De Gei na Old Trafford. Norweg poinformował też, że toczą się rozmowy z Hiszpanem odnośnie nowej umowy.

– Chcę by David tu został, on o tym wie. Dla mnie on jest najlepszym bramkarzem na Świecie. Widzieliśmy to przez kilka ostatnich lat i mam nadzieję,  że on zakończy swoją karierę w Man United na najwyższym poziomie. 

– Wiele się o tym mówi, odbyło się też wiele rozmów pomiędzy Davidem i klubem. Mam nadzieję, że uda się dojść do porozumienia.

Jeśli De Gea nie podpisze nowej umowy, w styczniu będzie mógł rozpocząć rozmowy z innymi klubami, a po sezonie odejdzie z United za darmo.

9
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
1 Comment threads
8 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Komentujących
Jawnutaadi87a Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Z tym najlepszym bramkarzem to trochę przesada.Jakby chciał przedłużyć to by to zrobił już dawno temu.Swoje najlepsze lata ma za sobą.Teraz wychodzi dekoncentracja i rozkojarzenie.Van Gaal dobrze postąpił że wysłał go na trybuny.Przynajmniej się określił.Solsza powinien zrobić to samo.Powinien dograć sezon i odejść a Henderson powinien być nr1.Romero i Pereira tacy powinni być bramkarze na następny sezon.

X