Wypowiedzi

Solskjaer: Maguire to naturalny przywódca


Ole Gunnar Solskjaer pochwalił Harry’ego Maguire’a i jego duży, pozytywny wpływ na całą drużynę Manchesteru United.

Już jutro Maguire zmierzy się ze swoim byłym klubem, Leicester City. Anglik jest na Old Trafford od niedawna, a mimo to już jest ważną częścią całej drużyny i ma wpływ na szatnię.

– Na pewno nie może się doczekać starcia z byłym klubem, jednak teraz jego dom jest tutaj. Jest ważną częścią tego klubu i jego przyszłością. Wiemy dużo o Leicester, ponieważ obserwowaliśmy ich naprawdę długo, głównie pod kątem Maguire’a, ale wystarczająco by wiedzieć o tym zespole sporo. Wydaliśmy na Harry’ego takie pieniądze, bo wiedzieliśmy, że to jest ten zawodnik, który zrobi różnice, którego potrzebujemy. Leicester zrobiło wszystko, żeby go zatrzymać – powiedział Solskjaer.

– Od pierwszego dnia w klubie błyszczy, jest fantastyczny. To naturalny przywódca, lider. Wszedł do tej szatni i od razu stał się ważną postacią. Ma osobowość godną kapitana, zobaczymy czy nim zostanie w przyszłości. To jak się prezentuje na boisku, ale i poza nim, sprawia, że go szanujesz, sprawia, że cała szatnia go szanuje i liczy się z nim. Za takimi charakterami idą całe drużyny, tacy jak on tworzą wielkie zespoły. Cieszę się, że go mamy w naszych szeregach – dodał Boss.

5
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
1 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Komentujących
Jawnutaadi87a Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Na opaskę przyjdzie czas.Myślę że za rok jak odejdzie Young i nie będzie De Gei powinien ją otrzymać.

adi87a
Admin

Musi jeszcze zgrać się z Victorem by stworzyli solidny duet i dobrze się asekurowali, ale widać w nim cechy przywódcze. Może Roy Keane to nie jest, ale chłopak z silnym charakterem na pewno.

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Roy to trochę świrem był ale grał zarąbiście.Myślę że się zgrają w tym sezonie.Innego kapitana nie widzę.

adi87a
Admin

McTominay też ma zadatki, ale to nadal młodziak. Maguire dużo bardziej dojrzały jest. No Keane to był wariat, coś jak Cantona, nawet jak łamał nogi to był uwielbiany.

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Bo miał jaja i serce do gry.nie był piz… jak pogba że jeżeli mu coś nie pasowało to od razu odchodzę zagranicę.poza tym Fergie krótko go trzymał.nawet kasetę puścił że co nie którzy opiepszaja się.i bunt był.To było stare pokolenie dla którego było ZASZCZYTEM zagrać dla United mimo że klub od 1967 nie zdobył mistrzostwa.Taki Hughes mógł zostać we farsie.Większa kasa mistrzostwa by zdobywał a jednak wrócił.W 1991 w finale PZP to on by mógł strzelić bramki dla farsy na przykład.

X