Wypowiedzi

Mourinho: Zawsze czułem, że Alexis jest nieszczęśliwy


Jose Mourinho wypowiedział się na temat niepowodzenia Alexisa Sancheza w Manchesterze United. Zdaniem Portugalczyka, piłkarz zawsze wyglądał na nieszczęśliwego.

– Sanchez… czułem, że on jest nieszczęśliwy. I myślę, że w każdej pracy, gdy jesteś nieszczęśliwy, niełatwo jest dobrze pracować na każdym poziomie. Ale mogę się mylić.

– Może to ja nie byłem w stanie do niego dotrzeć i wydobyć z niego to, co najlepsze. Jako menadżer czasami masz zdolność wydobywania tego, co najlepsze z piłkarzy, a innym razem nie dajesz rady tego zrobić.

– Rzeczywistość jest jednak taka, że zawsze czułem, że Sanchez to smutny człowiek. Prawdopodobnie we Włoszech to się zmieni. Mam nadzieję. Zawsze będę życzył wszystkiego co najlepsze każdemu piłkarzowi – powiedział Mourinho.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
1 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Komentujących
Jawnutaadi87a Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Niestety murarz ściągał zawodników na już i to był błąd co jest widoczne.Niestety żyjemy w takich czasach gdzie sukces jest oczekiwany najlepiej od razu bo wyniki finansowe.Słupki w Excelu.To jest największy błąd murarza budowanie ekip na już a jak przyjdzie 3 sezon to sacked murarz.Mentalność zawodników też jest inna niż 10-15 lat temu.Kiedyś grali dla klubu.Utożsamiali się z klubem teraz żeby dobrze zarobić.Sukces jest spychany na drugi plan.Byle w poniedziałek kasa była na koncie.Również wielki wpływ ma marketing i sponsorzy na to, co się dzieje w okienku transferowym.Taka piłka jest.Piłka była dobra do momentu rozszerzenia ligi majstrów do 4 drużyn.Uważam… Czytaj więcej »

X