Reprezentacje

Diabły w reprezentacjach: Greenwood, James, McTominay, Alexis, Rojo


W piątkowych meczach reprezentacyjnych udział wzięło kilku Czerwonych Diabłów – Mason Greenwood, Daniel James, Scott McTominay i Alexis Sanchez.

DANIEL JAMES
Po zdobyciu w piątek tytułu Piłkarza Sierpnia w Manchesterze United, Daniel James wieczorem wyszedł w pierwszym składzie w meczu Walii z Azerbejdżanem i rozegrał pełne 90 minut. Walijczycy do przerwy prowadzili 1-0 po samobójczym golu Pavlo Pashayeva, lecz na 30 minut przed końcem meczu wyrówał Mahir Emreli. Gdy wydawało się, że reprezentacja prowadzona przez Ryana Giggsa kolejny raz zgubi punkty, na 5 minut przed końcem sprawy w swoje ręce wziął Gareth Bale, który strzelił zwycięską bramkę.

SCOTT MCTOMINAY
Mniej powodów do radości miał Scott McTominay. Reprezentacja Szkocji grała na Hampden Park z Rosją i już po 10 minutach wyszła na prowadzenie za sprawą Johna McGinna. Pół godziny później do wyrównania doprowadził Artem Dzyuba, a gwoździem do trumny dla Szkotów było samobójcze trafienie Stephena O’Donnella, przez które ponieśli oni porażkę 1-2. Nasz piłkarz rozegrał 90 minut.

MASON GREENWOOD
Debiut w zespole Anglii U21 zaliczył Mason Greenwood. Gdy piłkarz United pojawił się na boisku w 59 minucie, Anglicy przegrywali z Turcją 1-2. Na początku spotkania gola zdobył Eddie Nketiah, a sytuację odmieniły bramki Dogukana Sinika i Merta Muldu. Od momentu wejścia na boisko Greenwooda sprawy przybrały jednak innego tempa, Anglicy dołożyli dwa trafienia w ciągu 2 minut, których autorami byli Nketiah i Reiss Nelson. Ostatecznie Anglia pokonała Turcję 3-2.

MARCOS ROJO, ALEXIS SANCHEZ
W towarzyskim meczu reprezentacji Chile z Argentyną pełne 90 minut rozegrał wypożyczony do Interu Alexis Sanchez, natomiast Marcos Rojo przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X