Wypowiedzi

Rojo: Odejdę, jeśli nie będę regularnie grał


Marcos Rojo poinformował, że jeśli nie będzie regularnie grał w Manchesterze United, to odejdzie z klubu, by nie stracić miejsca w reprezentacji Argentyny.

Obrońca Czerwonych Diabłów podkreślił jak ważna jest dla niego gra w reprezentacji, dlatego jeśli będzie do tego zmuszony, opuści Old Trafford w styczniu w poszukiwaniu regularnej gry, która zapewni mu udział w meczach kwalifikacyjnych do Mistrzostw Świata, a także występ na Copa America.

– Scaloni powiedział mi, że był szczęśliwy, że grałem w meczach przedsezonowych. Widział mnie dobrze radzącego sobie i dlatego dostałem powołanie, ale ja muszę grać. Wiem, że by być w reprezentacji Argentyny, musisz kontynuować grę w swoim klubie i gdy grasz, musisz dobrze się spisać.

– To może kosztować zmianę klubu, ale myślę o mojej karierze i o tym, że chcę być w reprezentacji Argentyny. Będę walczył do stycznia, ale jeśli nie będę wybierany do składu, postaram się odejść z Manchesteru United, ponieważ zbliżają się mecze kwalifikacyjne do Mundialu, a także turniej Copa America i nie chcę kolejny raz oglądać ich z domu – powiedział Rojo.

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Komentujących
Jawnuta Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

w zimie out saneczkowy jak dobrze pójdzie.max w lecie. janusz w to by ciebie zjebał 🙂 za saneczki jakby znał hiszpański https://www.youtube.com/watch?v=KMIZCA648EI

X