Wypowiedzi

Owen: Rashford nie ma obsesji na punkcie goli


Michael Owen uważa, że Marcusowi Rashfordowi brakuje instyktu kilera w polu karnym. Zdaniem Anglika, napastnik United nie ma obsesji na punkcie zdobywania bramek.

– Nie sądzę by miał on obsesję na punkcie goli. On jest ogólnie lepszym piłkarzem ode mnie, ma świetne poruszanie się i ogólnie duże umiejętności, jakich ja nigdy nie miałem, ale nie ma on instynktu kilera, którego mi nie brakowało. Miałem po prostu obsesję, ale nie sądzę by jemu to sprawiało problemy ze snem. Piłkarze tacy, jak Robbie Fowler, Aguero czy Harry Kane, to ludzie mający obsesję na punkcie goli. Nie sądzę, by Rashford ją miał.

– Myślę, że zdecydowanie można poprawić swoje wykańczanie akcji, ale nie możesz poprawić instynktu. Wiem, że Rashford nigdy w dzieciństwie nie był środkowym napastnikiem, on zawsze chciał grać szeroko lub jako numer 10. Wiem, że jego trenerzy w akademii Man United zawsze chcieli by był on snajperem, lecz nigdy nie było to jego pragnieniem, on zawsze był poza polem karnym z jego świetnym poruszaniem się i tym wszystkim innym, co ma w porządku – powiedział Owen.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X