Wypowiedzi

Lukaku: Zawsze będę miał szacunek do United i Solskjaera


Romelu Lukaku w wywiadzie dla BBC odpowiedział na krytykę Gary’ego Neville’a, a także odniósł się do swojego ostatniego sezonu, pobytu w Manchesterze United i relacji z Ole Gunnarem Solskjaerem.

– On [G.Neville – przyp.red.] może mówić o mojej formie, ale nigdy nie może mówić nic o moim profesjonalizmie i twierdzić, że nie pracuję ciężko. Tego nie może mówić. Wszyscy trenerzy, z którymi pracowałem mówili o mnie to samo. Co powiedział Ole Gunnar Solskjaer gdy byłem w ośrodku treningowym? Że zawsze ciężko pracowałem i dawałem z siebie wszystko by poprawić swoją grę. Tak samo jak Jose Mourinho i Roberto Martinez. Teraz Antonio Conte też tak powie.

– Poprzedni rok, był po prostu złym rokiem. To się zdarza w futbolu. Po prostu trzeba iść dalej. Jesteśmy dorosłymi facetami. On jest ekspertem piłkarskim. On dostaje pieniądze za mówienie takich rzeczy. Ja dostaję pieniądze za grę w piłkę. Chcę po prostu robić wszystko, co najlepsze dla Interu. To wszystko.

– Dla mnie pobyt w United był czymś, za co jestem wdzięczny, nie był to dobry okres, bo nie wygraliśmy, a chciałem wygrać coś z klubem. Dali mi jednak szansę. Grałem w jednym z największych klubów na Świecie i zawsze będę miał do nich szacunek.

– Ja i Ole próbowaliśmy razem pracować, ale musiałem być z nim szczery. On był też szczery wobec mnie. Osiągnęliśmy porozumienie. Chciałem odejść, a on rozumiał moje powody. To coś, za co zawsze będę mu wdzięczny. Odbyliśmy rozmowę jak facet z facetem. Powiedziałem mu jak się czułem, a on to zrozumiał. Zawsze będzie miał u mnie ogromny szacunek.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
1 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Komentujących
Jawnutaadi87a Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta
Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Taki profesjonalista że waży 105 kg.Poza tym to człapek i do tego symulował kontuzję na tourne a w pierwszej kolejce bramkę strzelił.ciekawe.

X