Wypowiedzi

Saha: United popełniło błąd nie kupując Fernandesa


Były napastnik Manchesteru United, Louis Saha uważa, że klub z Old Trafford popełnił błąd nie sprowadzając pomocnika Sportingu, Bruno Fernandesa.

Portugalczyk zdobył w poprzednim sezonie 31 goli dla swojej drużyny, występując w linii pomocy, pobijając tym samym rekord Europy, należący wcześniej do Franka Lamparda.

– Bruno Fernandes to świetny technicznie piłkarz, który mógłby mieć kluczowe znaczenie w wielu aspektach gry United. Poza tym on jest urodzonym liderem, a tego brakuje Manchesterowi United w obecnym sezonie.

– To bez wątpienia wielki piłkarz, a jego wartość nie powinna stanowić problemu dla takiego klubu jak United. Sporting ma prawo do zażądania kwoty, jakiej oczekują za najbardziej wartościowego gracza ich drużyny.

– Bruno Fernandes był absolutnie imponujący w poprzednim sezonie. Czas pokaże, ale co by się nie stało, United popełniło błąd nie kupując go, ani innego kreatywnego zawodnika.

Fernandes jest wyceniany przez władze Sportingu na 60 milionów funtów. Wciąż ma on 4 lata kontraktu z portugalskim klubem.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X