Klub

Mirror: Matic zażądał rozmowy z Solskjaerem


Nemanja Matic zażądał rozmowy z Ole Gunnarem Solskjaerem, która ma wyjaśnić jego sytuację w Manchesterze United – informuje The Mirror.

Serb stracił miejsce w pierwszym składzie Czerwonych Diabłów i oczekuje on zapewnienia co do jego przyszłości w klubie. 31-latek jak dotychczas nie rozegrał ani minuty w bieżącym sezonie Premier League, a jego miejsce w wyjściowej jedenastce zajął Scott McTominay.

Norweg nie wystawił Maticia w pierwszym składzie od przegranej z Huddersfield w pierwszym tygodniu maja. United chce teraz stawiać na młodych, głodnych gry piłkarzy i wygląda na to, że sytuacja Serba na Old Trafford jest bardzo niepewna, co jest powodem chęci znalezienia rozwiązania z sytuacji, w jakiej się znalazł.

Wydawało się, że po odejściu takich zawodników jak Marouane Fellaini i Ander Herrera, miejsce Maticica w pierwszym składzie United będzie pewne, tymczasem Ole Gunnar Solskjaer nie jest wielkim zwolennikiem tego piłkarza i podczas każdego z trzech dotychczasowych spotkań Premier League siedział on na ławce, nie pojawiając się choćby na chwilę na boisku.

 

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X