Wypowiedzi

Redknapp: Solskjaer musi pokazać, kto jest szefem


Jamie Redknapp uważa, że krytyka wobec Paula Pogby i Marcusa Rashforda po niewykorzystanych rzutach karnych była podyktowana brakiem przywództwa u Ole Gunnara Solskjaera, który powinien określić hierarchię w tej kwestii. Zdaniem byłego piłkarza Liverpoolu, Norweg musi pokazać, kto jest szefem na Old Trafford.

– Czułem, że reakcja na zmarnowany rzut karny Paula Pogby przeciwko Wolves była przesadzona. Dzieliłem szatnię z wieloma piłkarzami, którzy nie chcieli wykonywać karnych. Pogba miał odwagę strzelać, a Rui Patricio wykonał świetną obronę. Na Old Trafford w sobotę Marcus Rashford wykonał rzut karny, strzelił w słupek, a Manchester United przegrał z Crystal Palace 1-2 – to się zdarza.

– United musi teraz wrócić i to co chcę widzieć u Ole Gunnara Solskjaera, to by pokazał, że jest przywódcą. Odnoszę wrażenie, że tego ostatnio w klubie brakowało. Chciałbym widzieć twardego Solskjaera na konferencjach prasowych, kiedy mówi o swoich piłkarzach. Nie na taką skalę, jak Jose Mourinho, ale wystarczająco, by wiedzieli, że jest szefem.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X