Mecze

2 zmarnowany karny w sezonie, Palace wygrywa na Old Trafford.

Manchester United przegrał u siebie 1-2 z Crystal Palace. Bramkę dla United zdobył Daniel James.

6′ Luke Shaw dośrodkowuje z rzutu rożnego, piłka dociera na głowę McTominay’a, który nie skierował jej do bramki.

9′ Kolejne zagrożenie po stałym fragmencie, piłka wrzucona przez Rashforda, piłka spada pod nogi Shawa, który niestety posyła piłkę w trybuny.

11′ Dobre podanie do Rashforda od McTominaya, Anglik wyszedł na czystą pozycję, ale pogubił się przy strzale i cała akcja spaliła na panewce.

17′ Ależ okazja! Świetna wymiana Shawa z Rashfordem, ten pierwszy znajduje Martiala w polu karnym, Francuz strzela, piłka odbija się do Jamesa, ale jego strzał z 8 metrów jakimś cudem nie wpada do bramki!

26′ Rzut wolny z linii 18 metra, strzał Rashforda minimalnie nad poprzeczką.

33′ GOL! 0-1 dla Palace, Ayew pokonuje De Geę. Niestety, długie wybicie bramkarza, Lindelof przegrywa główkę

34′ Kontuzja! Luke Shaw schodzi z urazem, zastępuje go Ashley Young.

35′ Young tuż po wejściu na boisko uderza sytuacyjnie, trochę jednak zabrakło

38′ Luka Milivojeić ogląda żółtą kartkę za faul na Martialu.

40′ Gary Cahil ogląda żółtą kartkę za powalenie Martiala.

42′ Pogba z rzutu wolnego z okolic 20 metra, zabrakło niewiele, ale wciąż zabrakło.

48′ Blisko gola tuż po przerwie, Young świetnie dośrodkowuje do Jamesa, którego strzał znów został zablokowany.

54′ Znów dobra okazja, Ashley Young dostaje piłkę na 10 metrze, ale nie trafia czysto.

58′ Strzał z dystansu Rashforda, bramkarz bez problemu łapie.

70′ PUDŁO Z RZUTU KARNEGO! Nieprawdopodobne, Rashford z rzutu karnego, odbija się piłka od słupka i wychodzi poza boisko…

78′ McTominay próbuje z lewej nogi sprzed pola karnego, ale obok bramki.

79′ Zaha dostaje kartkę za faul na Jamesie i ironicznie klaskanie sędziemu.

89′ GOOOOOOOOOOLLLLLLL!!! 1-1! JAMES! Wreszcie! W końcu piłka wpada do siatki! Dobra akcja w środku pola, piłka dociera do Walijczyka, ten pięknie uderza po oknie!

90+3′ GOL! 1-2… Palace prowadzi, to jest nieprawdopodobne. Strata Pogby zakończona strzałem przez Van Aanholta.

MANCHESTER UNITED 1:2 CRYSTAL PALACE

Bramki: 33′ Ayew, 89′ James 90+3′ Van Aanholt