Premier League

Wolves 1-1 United

Manchester United zremisował z Wolverhampton Wanderers 1-1. Bramkę dla United zdobył Anthony Martial.

15′ W pierwszych 15 minutach przewaga United, udokumentowana 75% posiadaniem piłki, które jednak nie przełożyło się na sytuacje podbramkowe.

19′ Długie podanie Pogby do Rashforda, ten wchodzi w drybling z obrońcą. Efektownie kładzie rywala i dośrodkowuje do Martiala, któremu zabrakło naprawdę niewiele żeby skończyć tą akcję!

25′ James ogląda żółtą kartkę za symulowanie faulu, przynajmniej zdaniem sędziego Mossa.

27′ GOL! 0-1 dla United! Anthony Martial fantastycznie kończy całą akcję! Wymiana podań w środku pola, Shaw zagrywa prostopadle do Rashforda, ten znajduje Martiala, który świetnie uderza lewą nogą!

31′ Odbita piłka po rzucie rożnym dla Wolves, Neves strzela z pierwszej piłki, ale zostaje zablokowany

45+1′ Martial wyszedł na czystą pozycję, szczęśliwe wejście stopera Wolves powstrzymało naszego Francuza.

50′ Wan-Bissaka fantastycznie znajduje Lingarda w polu karnym, ale ten totalnie skiksował i nie posłał piłki do siatki.

51′ Ruben Neves ogląda żółtą kartkę za faul na Jamesie.

54′ SŁUPEK! Ależ było groźnie! Dośrodkowanie z rzutu wolnego Moutinho, do piłki dochodzi Jimenez, który strzela głową w długi róg, piłka trafia w słupek!

56′ GOL! 1-1! Ruben Neves pięknie uderza sprzed pola karnego. Krótkie rozegranie rzutu rożnego, dogranie przed 16-nastkę do Nevesa, który kapitalnie strzela od poprzeczki.

63′ Rashford strzela z rzutu wolnego z pokaźnego dystansu, ale nic z tego nie wyszło.

67′ Bennett dostaje żółtą kartkę za faul na Rashfordzie.

68′ PUDŁO Z RZUTU KARNEGO! Pogba podchodzi do rzutu karnego, uderzył mocno, ale Patricio rzucił się w ten róg i świetnie obronił…

73′ Wan-Bissaka strzela sprzed pola karnego, prosto w trybuny.

82′ Otto dostaje piłkę na głowę od Traore, na szczęście strzela prosto i lekko w De Geę.

84′ Wan-Bissaka dostaje żółtą kartkę od sędziego za zagranie ręką.

90+4′ Ostatnia akcja w meczu, piłka dociera do Shawa, ten uderza, ale broni Patricio.

WOLVERHAMPTON WANDERERS 1:1 MANCHESTER UNITED

Bramki: 27′ Martial, 56′ Neves