Wypowiedzi

Solskjaer po meczu z Wolverhampton


Norweg wypowiedział się m.in o stylu gry swojej drużyny oraz o wątpliwościach co do wykonawcy rzutu karnego.

O pomyśle na rywala:

Zagraliśmy tak jak chcieliśmy, dominowaliśmy z piłką przy nodze, mieliśmy posiadanie piłki, nadawaliśmy ton grze. Zdobyliśmy pięknego gola, ale w drugiej połowie wyszli na nas jak dzicy, ich determinacja była niesamowita. Pierwsze 15 minut drugiej połowy to była istna męczarnia dla mojego zespołu, Traore się do tego przyczynił.

O postawie zespołu:

Mamy młody zespół, który cały czas się uczy, a wiadomo, że najlepiej uczysz się na własnych błędach. Nie nauczysz się czegoś, jeśli nie będziesz tego robił, to proste. Rozwijamy się, powoli i spokojnie. Wszystko przed nami. W każdym meczu uczysz się czegoś nowego, brakuje nam umiejętności zabijania spotkania, ale to przyjdzie, z czasem.

Kto jest wyznaczony do rzutu karnego?

Wyznaczeni są zarówno Marcus jak i Paul, to od nich zależy kto strzela. Nie ma tutaj żadnej wielkiej filozofii. Paul chciał spróbować, strzelił, bramkarz obronił. Każdy może spudłować z karnego. Paul czuł się pewnie, strzelił już dla nas wiele karnych, tym razem Patricio był lepszy. Zarówno Rashford jak i Pogba to pewni i właściwi wykonawcy karnych. Czasami niektórzy piłkarze nie chcą uderzać z karnego, bo to nie ich dzień, a niektórzy jak Paul, są mega pewni siebie i sami się zgłaszają. To już przeszłość, zapominamy o tym i myślimy już o kolejnym spotkaniu.

O Jamesie i rzekomym wymuszaniu fauli:

Moim zdaniem on nie wymusza, jest po prostu za szybki dla rywali. Tyle razy był kopany w tym meczu. Przy jego prędkościach, nawet najmniejszy kontakt może powalić na ziemię. Sędziowie tego niestety nie wiedzą.

O Alexisie

Wciąż jest kilka tygodni okienka, niektóre kluby wykazały zainteresowanie Alexisem. Nie mogę na ten moment udzielić żadnych dodatkowych informacji.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X