Wypowiedzi

Wan-Bissaka o debiucie w United i meczu z Wolves


Aaron Wan-Bissaka przeniósł się na Old Trafford z Crystal Palace za 50 milionów funtów. Młody Anglik z powodu swojej pewnej gry, z miejsca stał się jednym z ulubieńców kibiców United. Oto co prawy obrońca miał do powiedzenia na temat swojego debiutu i zbliżającego się meczu z Wolverhampton.

– Nie byłem zdenerwowany podczas mojego debiutu, ja taki nie jestem. Wszystkie oczy zdecydowanie były zwrócone na nowych piłkarzy. Każdy chciał zobaczyć, jak sobie poradzimy, ale ja wyłączyłem się na to i skupiłem się tylko na swojej grze.

– Byłem zadowolony z mojego występu, nie mógłbym być bardziej zadowolony z tego, jak to się potoczyło. Cały skład o mnie dba, ale najbliżej jestem z Axelem Tuanzebe. On wziął mnie pod swoje skrzydła, odkąd dołączyłem do klubu. To na prawdę dobry facet.

– Nikt mnie nie zostawił samego, rozmawiam ze wszystkimi, interakcja jest bardzo dobra. Oni bardzo mi pomagają. Chciałem też podziękować fanom, którzy bardzo mnie wspierają. Kibice byli wspaniali podczas meczu z Chelsea.

Wan-Bissaka może wskazać nowym kolegom, jak pokonać poniedziałkowego rywala, drużynę Wolves, którą wraz z zespołem Crystal Palace ograł 2-0 w styczniu.

– To oczywiście będzie trudny mecz. Musimy podejść do tego meczu pozytywnie po wygranej z Chelsea i starać się poprawić negatywne aspekty tamtego spotkania.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X