Transfery

Ducker: Pogba nie odejdzie z United tego lata


Manchester United nie rozważy żadnej oferty za Paula Pogbę w letnim oknie transferowym – informuje James Ducker na łamach The Telegraph.

Mimo iż sam Pogba powiedział ostatnio, że jego przyszłość wciąż stoi pod znakiem zapytania, Czerwone Diabły nie zamierzają sprzedawać go tego lata.

Okno transferowe we Włoszech i Hiszpanii jest otwarte do 2 września, więc wciąż jest opcja, że zainteresowane nim Real Madryt i Juventus mogłyby spróbować go pozyskać, lecz United nie odda go z kilku powodów.

Ole Gunnar Solskjaer widzi w nim główny element układanki swojego zespołu, poza tym panuje przekonanie, że mimo braku transferu będzie on w pełni skupiony na grze na Old Trafford. Dodatkowo okno transferowe w Anglii zostało zamknięte w ubiegły czwartek i nie byłoby możliwości sprowadzenia zastępstwa dla Francuza.

Mało prawdopodobne jest też by jakikolwiek klub spełnił w tym oknie transferowym oczekiwania finansowe United, które chce za Pogbę kwoty w wysokości 160 milionów funtów. Najbardziej zainteresowany nim Real Madryt wydał już w lato 270 milionów funtów i nie może sobie pozwolić na kolejny tak wielki wydatek, poza tym coraz bardziej niepewna jest sytuacja Zinedine Zidane’a w klubie z Santiago Bernabeu, a to właśnie on naciskał na transfer swojego rodaka.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X