Wypowiedzi

Giggs: Zacznijcie kopać Pogbę na treningach!


Ryan Giggs stwierdził, że zna sposób, by wykrzesać z Paula Pogby to, co w nim najlepsze. Walijczyk powiedział, że powinno się go częściej kopać na treningach, bo to zadziałało w przypadku Cristiano Ronaldo.

– Kopcie go na treningu. Ale to może się więcej nie zdarzyć. Coraz rzadziej widzi się taką praktykę. Nie mówię, by kopać każdego, ale to pomogło Ronaldo stać się lepszym. Scholesy kopał go za każdym razem, gdy ten miał za dużo kontaktów z piłką. Nagle to zadziałało, że miał w głowie, iż nie może zbyt długo dryblować, bo zostanie kopnięty – powiedział Giggs.

Giggsy wypowiedział się też na temat spekulacji dotyczących ewentualnego transferu Paula Pogby do Realu Madryt.

– Myślę, że fani są podzieleni. Niektórzy mówią ‘pozwólcie mu odejść’, inni wiedzą jaką ma jakość i zdają sobie sprawę, że jego odejście to będzie duże osłabienie. Gdy pozbywasz się takich piłkarzy i nie masz jakości by ich zastąpić, wtedy jesteś w trudnej sytuacji. Ole ma przed sobą trudną pracę, by to zbalansować. Cristiano Ronalo powiedział, że chce odejść, ale został jeszcze rok. Czy to się wydarzy w przypadku Paula czy nie – nie wiem.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X