Image default
Transfery

Aktualizacja: Jutro testy medyczne Lukaku

Jak podaje Gianluca Di Marzio, Manchester United osiągnął porozumienie z Interem Mediolan w sprawie transferu Romelu Lukaku i oficjalne ogłoszenie go jest tylko kwestią godzin.

AKTUALIZACJA 21:20:
Romelu Lukaku przejdzie jutro testy medyczne przed transferem do Interu Mediolan.

WCZEŚNIEJSZA TREŚĆ:

United zaakceptował dzisiaj ofertę Interu, która podobno wynosi około 65 mln euro plus łatwo osiągalne dodatki. Belg ma się zjawić w Mediolanie w ciągu kilku najbliższych godzin.

Ponadto Fabrizio Romano informuje, że Lukaku uzgodnił z Interem warunki 5-letniej umowy, na mocy której będzie zarabiał 300 tysięcy funtów tygodniowo. United ponoć umieściło w umowie klauzulę procentu z kolejnego transferu piłkarza.

Ostatnie dni to pasmo nieporozumień między klubem, a piłkarzem. Belg nie stawił się na treningu w Carrington, opublikował wyniki badań wydolnościowych, które miały na celu najprawdopodobniej wyśmiać jego brak szans na grę w pierwszym składzie, co podobno rozzłościło Solskjaera. Po dzisiejszych doniesieniach Gianluki Di Marzio i Fabrizio Romanowygląda na to, że transfer Romelu Lukaku w końcu zostanie sfinalizowany.

Podobne artykuły

Daily Mail: United i City powalczą o Jadona Sancho

adi87a

Di Marzio: Alexis planem B dla Interu

adi87a

Marca: Pogba chce transferu do Realu

adi87a

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o