Mecze

Ostatni sparing wygrany. United pokonuje Milan w rzutach karnych

Manchester United wygrał ostatni mecz sparingowy przed startem ligi. Klub z Old Trafford zatriumfował w rzutach karych, w regulaminowym czasie gry było 2-2.

9′ Pereira przejmuje na połowie przeciwnika, strzela z daleka, ale niecelnie.

14′ GOL! Marcus Rashford! Fantastyczna indywidualna akcja! Długa piłka na skrzydło do Anglika, ten wchodzi w pole karne jak w masło i spokojnie kończy akcję!

26′ GOL! 1-1! Suso trafia do siatki. Hiszpan dostaje piłkę od Fabio Boriniego, przyjmuje ją i ładnie uderza po długim rogu.

32′ Szarża Rashforda, ale powstrzymana przez obrońców Milanu

35′ Suso odnajduje Piątka, ten jest w dobrej sytuacji i tylko dobra reakcja obrony powstrzymała go przed zdobyciem bramki

40′ Piątek uderza głową, De Gea świetnie broni!!

44′ Kolejna sytuacja Piątka, bardzo blisko gola, ale De Gea na posterunku!

60′ GOL! 1:2, bramka dla Milanu. Samobój Lindelofa.

72′ GOL!! 2:2! Jesse Lingard trafia do siatki! Martial do Lingarda, ten mija obrońcę i strzela do bramki rywala!

85′ Greenwood dostaje piłkę na głowę, oddaje strzał, ale niestety nie ma gola!

90+1′ Fred posyła piłkę z rzutu wolnego, wysoko nad bramką.